Cani koca, boşanma aşamasındaki eşini, kayınvalidesini ve kayınpederini tüfekle vurdu - Son Dakika

Cani koca, boşanma aşamasındaki eşini, kayınvalidesini ve kayınpederini tüfekle vurdu

Çorum'da 30 yaşındaki Hasan Boyraz, tartıştığı eşini, kayınvalidesini ve kayınpederini tüfekle vurarak yaraladı. Yaralılar hastanede tedavi altına alınırken, cani koca polis ekiplerince gözaltına alındı.

Çorum'un Bayat ilçesinde Hasan Boyraz (30), tartıştığı boşanma aşamasındaki eşi Rukiye Boyraz'ı (26), kayınvalidesi Fatma Evecen'i (47) ve kayınpederi Bekir Evecen'i (52) tüfekle vurarak yaraladı. Hastaneye kaldırılan 3 kişiden Rukiye Boyraz ve annesi Fatma Evecen'in durumunun ağır olduğu öğrenildi.

TARTIŞMA KAVGAYA DÖNÜŞÜNCE DEHŞET SAÇTI

Olay, akşam saatlerinde ilçenin Yatukçu Mahallesi'nde meydana geldi. İlçedeki mandıraya gelen Hasan Boyraz, iddiaya göre boşanma aşamasında olduğu ve bir süredir ayrı yaşadığı eşi Rukiye Boyraz ile burada tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine araya Rukiye Boyraz'ın annesi Fatma ile babası Bekir Evecen, girmeye çalıştı. Bu sırada Hasan Boyraz tüfekle Rukiye Boyraz, Fatma Evecen ve Bekir Evecen'e ateş açtı.

Cani koca, boşanma aşamasındaki eşini, kayınvalidesini ve kayınpederini tüfekle vurdu

YARALILARDAN İKİSİNİN DURUMU AĞIR

Tüfekten çıkan saçmaların isabet ettiği 3 kişi kanlar içinde yığılırken, çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Gelen sağlık görevlilerince ilk müdahalesi yapılan yaralılar, Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralılardan Rukiye Boyraz ve annesi Fatma Evecen'in durumlarının ağır olduğu bildirildi. Hasan Poyraz, polis ekiplerince gözaltına alındı.

Cani koca, boşanma aşamasındaki eşini, kayınvalidesini ve kayınpederini tüfekle vurdu
Cani koca, boşanma aşamasındaki eşini, kayınvalidesini ve kayınpederini tüfekle vurdu

Haber Yayın Tarihi: 07.08.2020 20:20 - Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Cani koca, boşanma aşamasındaki eşini, kayınvalidesini ve kayınpederini tüfekle vurdu - Son Dakika

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Aleyna Çakır'ın ölümündeki baş şüpheli Ümitcan Uygun neden tutuklanmadı? Çakır ailesinin avukatı her şeyi açıkladı CHP'li isimden bomba iddia! Ersin Düzen'in TRT'den ne kadar para aldığını belgeyle ortaya koydu Rennes, Uğurcan Çakır için teklifini 17 milyon euroya çıkardı İstanbul Üsküdar'daki iki büfe yıkılıyor! İşletmeciler tepkili Park halindeki araca 32 dakika boyunca zarar veren trans birey, araçta 37 bin lira zarara yol açtı Kamu kurumlarına girişlerde HES kodu uygulaması bugün resmen başladı Alacaklısının çocuklarını kaçırıp pencereye kelepçeledi! Yetmedi, yolladığı fotoğraflarla babayı tehdit etti Sahibinin başında bıçakla beklediği ineği sucuk olmaktan itfaiye ekipleri kurtardı