Son Dakika Haberleri: Boşanmak istemeyen uzman çavuş, eşinin evini basıp kurşun yağdırdı

Boşanmak istemeyen uzman çavuş, eşinin evini basıp kurşun yağdırdı

27 gün önce

7 ay önce evlenen uzman çavuş boşanmak isteyen eşinin evini basarak kurşun yağdırdı. Silah seslerini duyan komşuların ihbarı üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Polis, saldırganı silahıyla birlikte gözaltına aldı.

7 ay önce evlenen uzman çavuş boşanmak isteyen eşinin evini basarak kurşun yağdırdı. Daha önceki eşinden olan çocuklarının önünde dehşet yaşayan kadını ölmekten polis ekipleri son anda kurtardı.

HAVAYA 5 EL ATEŞ ETTİ

Olay, Kavaklı Mahallesi Vezir sokakta öğlen 13: 00 sıralarında gerçekleşti. İddiaya göre, 7 ay önce evlenen uzman çavuş ve eşi bir süre önce kavga ederek ayrıldı. Konuşmak ve barışmak için eşinin evine gelen Uzman Çavuş ile eşi arasında tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü ve uzman çavuş yanında getirdiği tabanca ile havaya 4-5 el ateş açtı. Eşinin bir önceki evliliğinden olma iki çocuğu önünde dehşeti yaşayan kadını ölümden son anda polis ekipleri kurtardı. Evin içinde tabancayla rastgele ateş açıp, tehditler savuran uzman çavuşu polisler etkisiz hale getirdi. Silah seslerini duyan komşuların ihbarı üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. polis, saldırgan silahıyla birlikte gözaltına aldı.

Polis ekipleri ise evde yapılan incelemenin ardından uzman çavuşu gözaltına alarak Beylikdüzü Polis Merkezine götürdü. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Boşanmak istemeyen uzman çavuş, eşinin evini basıp kurşun yağdırdı
Haber Yayın Tarihi: 25.08.2019 04:13 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Kim Milyoner Olmak İster'in yeni sunucusu belli oldu
Lüks otomobilde intihar etmek isteyen kadın son anda kurtarıldı Dünyanın ilk vajina müzesi Londra'da açılıyor