Göz kenarındaki kırışıklıkları düzelttirmek isteyen kadının hayatı yaptırdığı botoks sonrası kabusa döndü - Son Dakika

Göz kenarındaki kırışıklıkları düzelttirmek isteyen kadının hayatı yaptırdığı botoks sonrası kabusa döndü

07.04.2021 10:18

ABD'de blog yazarı olarak tanınan ve düzenli botoks yaptıran kadın, göz kenarlarındaki çizgileri düzeltmek için yaptırdığı işlem sonrası kabusu yaşadı. Bir gözü büyüyen ve ve göz kapağı düşen kadın soluğu güzellik merkezinde aldı. Yapılan işlem sonrası düzelme yaşanmayınca yaşadıklarını bilgilendirme amaçlı sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Chiago'da yazdığı bir blog ile tanınan Whitney Buha, düzenli olarak botoks yaptırıyordu. Geçtiğimiz ay yine aynı işlem için kliniğin kapısını çaldı. Fakat bu kez başına hiç tahmin etmediği bir şey geldi. Kırışıklıkları azaltmak için uygulanan protein, sağ gözünün yakınında yanlış bir yere enjekte edilince o gözü sanki bir darbe sonucu şişmiş gibi bir görünüme büründü.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Whitney Buha, aslında başına gelen bu durumu göstermek istemediğini, ancak takipçilerinin arasında başına gelenleri görmek isteyenlerin çoğunlukta olduğunu belirtti. Bunun üzerine de Instagram hesabından, botoks yapılırken işler ters gidince başına gelenleri gözler önüne serdi.

Göz kenarındaki kırışıklıkları düzelttirmek isteyen kadının hayatı yaptırdığı botoks sonrası kabusa döndü

"BİLGİLENDİRME AMAÇLI PAYLAŞIM YAPTIM"

Buha, sonunda yanlış enjeksiyonun nelere yol açtığını göstermeye karar verdiğini belirtti. Bunun nedeni hakkında da "Çünkü aranızdan birçok kişi botoks yaptırıyor ve başına bunların da gelebileceğini bilmiyor" dedi paylaştığı videoda. Whitney Buha, bu olayın başına geldiği gün de düzenli olarak gittiği kliniğin kapısını çaldı.

Göz kenarındaki kırışıklıkları düzelttirmek isteyen kadının hayatı yaptırdığı botoks sonrası kabusa döndü

BEKLENEN OLMADI

İşlem sonrasında sağ göz kapağının, soldaki gibi görünmediğini, biraz aşağıya düştüğünü fark etti. Kliniğe göre dönen genç kadına sağ göz bölgesine dört ünite daha enjeksiyon önerildi. Varsayıma göre bu şekilde genç kadının iki gözü arasında eşit görünüm sağlanacaktı. Fakat o dört ünitenin uygulanmasından sonra beklenen olmadı.

BOTOKS GEÇİNE ESKİ HALİNE GELECEK

Buha, uzun zamandır botoks yaptırdığını ama başına ilk kez böyle bir durum geldiğini belirtti. Bu olay başına geldikten sonra bir süre sessiz kalan Whitney Buha, daha sonra yüzünün görünümünü ve günler içindeki değişimini sosyal medya sayfasından gözler önüne serdi. Bu arada bu konuda görüşünü aldığı doktorlarla yaptığı görüşmeleri de takipçileriyle paylaştı. Buha'nın görünümünün, botoksun etkisi geçtiğinde tekrar eski haline geleceği belirtildi.

Göz kenarındaki kırışıklıkları düzelttirmek isteyen kadının hayatı yaptırdığı botoks sonrası kabusa döndü

BAŞ AĞRISI YAŞANABİLİR

Estetik uzmanları, Whitney Buha'nın yaşadığı bu sorunun, yüzde bir ile 5 kişi arasında yaşanabildiğini belirtti. Bunun yanı sıra yüzün botoks yapılan tarafında baş ağrısı görülebileceğini de ekledi.

Göz kenarındaki kırışıklıkları düzelttirmek isteyen kadının hayatı yaptırdığı botoks sonrası kabusa döndü

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Dünya Göz kenarındaki kırışıklıkları düzelttirmek isteyen kadının hayatı yaptırdığı botoks sonrası kabusa döndü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

TOKİ peşin ödeme yapana yüzde 20 indirim uygulayacak TOKİ peşin ödeme yapana yüzde 20 indirim uygulayacak Beşiktaş Yöneticisi Cenk Sümer: Avrupa Süper Ligi'nden bize bir davet gelebilir Beşiktaş Yöneticisi Cenk Sümer: Avrupa Süper Ligi'nden bize bir davet gelebilir Tavuk çiftliğine kumar baskını: 28 kişiye binlerce lira ceza kesildi Tavuk çiftliğine kumar baskını: 28 kişiye binlerce lira ceza kesildi "Kimse hayal kurmasın" diyen ünlü anketçi: Kararsız ve dar gelirli seçmene sesini duyuran seçimi kazanır Mars'ta ilk kez bir helikopter uçuşu gerçekleştirildi! İşte o anlara ilişkin görüntüler Mars'ta ilk kez bir helikopter uçuşu gerçekleştirildi! İşte o anlara ilişkin görüntüler Koronayı unutup yardım kuyruğuna girdiler, yapılan anos hayallerini suya düşürdü Koronayı unutup yardım kuyruğuna girdiler, yapılan anos hayallerini suya düşürdü Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, bu kez de kolları sıvayıp fırının başına geçti Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, bu kez de kolları sıvayıp fırının başına geçti Derya Açıkgöz, ablası Hadise'nin Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddiaları hakkında konuştu Derya Açıkgöz, ablası Hadise'nin Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddiaları hakkında konuştu