Kapısına çöp bırakanları caydırmak için duvarına "Beddua ederim, koronavirüs olursun" yazdı, bir daha kimse çöp atmadı - Son Dakika

Kapısına çöp bırakanları caydırmak için duvarına "Beddua ederim, koronavirüs olursun" yazdı, bir daha kimse çöp atmadı

25.09.2020 16:23

Eskişehir'de bir kişi otoparkının kapısına çöp bırakanları caydırmak için "Beddua ederim, koronavirüs olursun" yazılı kağıdı duvara astı. Asıl ilginç olan ise asılan notun ardından bir daha kimsenin çöp atamaması oldu.

Eskişehir'de otoparkının kapısına çöp bırakılmasından rahatsız olan bir vatandaş, ilginç bir yöntemle çöp atanlara tepki gösterdi. Yöntemi başarılı olan vatandaşın bir daha kapısının önüne çöp atan olmadı.

Eskişehir'in Vişnelik Mahallesinde yaşayan bir vatandaş, apartmana ait otoparkın önüne çöp atanlara eşi görülmemiş şekilde tepki gösterdi. Otoparkın duvarına, "Buraya çöp bırakma, yoksa sana beddua ederim, koronavirüs olursun vatandaş" ifadelerinin yazılı olduğu bir kağıt asan apartman sakini görenleri adeta hayrete düşürdü. Yazılı kağıdın üzerinde ise hiç çöp olmaması dikkat çekti.

Kapısına çöp bırakanları caydırmak için duvarına 'Beddua ederim, koronavirüs olursun' yazdı
Kapısına çöp bırakanları caydırmak için duvarına Beddua ederim, koronavirüs olursun yazdı, bir daha kimse çöp atmadı
Kapısına çöp bırakanları caydırmak için duvarına Beddua ederim, koronavirüs olursun yazdı, bir daha kimse çöp atmadı

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Kapısına çöp bırakanları caydırmak için duvarına 'Beddua ederim, koronavirüs olursun' yazdı, bir daha kimse çöp atmadı - Son Dakika

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Bu görüntüler bugün çekildi! Alanya'da sahiller yaz aylarını aratmadı Yakalı toy kuşu, 7 yıl sonra bu kez Trabzon'da görüldü Koca, boşanma davasının görülmesine yarım saat kala eşini bıçakladı Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı Durak dışında inmek isteyen yolcu, seyir halindeki otobüsün frenine bastı Gözü dönmüş cani, engelli kuzenini istismar ettikten sonra boğazını kesti Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı?