Son Dakika Haberleri: Bozüyük'te Demokrasi Nöbeti Yoğun Yağışa Rağmen Devam Etti

Bozüyük'te Demokrasi Nöbeti Yoğun Yağışa Rağmen Devam Etti

3 yıl önce

Tüm yurtta olduğu gibi Bozüyük’te de 15 Temmuz darbe girişimin ardından başlayan ve aralıksız olarak devam eden demokrasi nöbeti, dün akşam yoğun yağışa rağmen yine vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

Bozüyük'te Demokrasi Nöbeti Yoğun Yağışa Rağmen Devam Etti, System.String[]
Tüm yurtta olduğu gibi Bozüyük'te de 15 Temmuz darbe girişimin ardından başlayan ve aralıksız olarak devam eden demokrasi nöbeti, dün akşam yoğun yağışa rağmen yine vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

Bozüyük Belediyesi tarafından şehit olan güvenlik güçleri ve vatandaşlar için Cumhuriyet Meydanı'nda yapılan programın dün akşamki bölümünde sahne alacak olan Sanat Müsikisi sanatçısı Erkan Mutlu'nun sunumu yoğun yağış nedeni ile iptal edildi. Uzun süren kuvvetli yağışın ardından vatandaşlar gruplar halinde Cumhuriyet Meydanı'na gelerek nöbete başladılar. Vatansever Bozüyüklüler, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Belediye Başkan Yardımcıları ve AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin ile birlikte ilerleyen saatlere kadar demokrasi nöbetine devam ettiler. Milletvekili Halil Eldemir ve Belediye Başkanı Fatih Bakıcı alanı dolduran tüm demokrasi nöbetçileri ile tek tek görüşerek 'hoş geldiniz' dedi. Ayrıca vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Eldemir ile Belediye Başkanı Bakıcı, vatandaşların sorularını da yanıtladı.

Soğuk havaya rağmen demokrasi nöbetinden vazgeçmeyen Bozüyüklülere belediye tarafından çeşitli ikramlarda bulunuldu. - BİLECİKYeni Zelanda Saldırganının Ailesi: Özür Dileriz, Sadece Eve Gidip Saklanmak İstiyoruz Erdoğan'ın Sağ Kolu Olan Şehit Erol Olçok'un Eşi: Şehitleri Kaça Sattınız? PKK'nın İğrenç Yüzü Günlükte Ortaya Çıktı: Kendini Dedesi Yaşındaki Teröristin Kucağında Çıplak Olarak Bulmuş