Brüksel'deki Saldırıdan Kurtulan Genç: "Bir Saniyeliğine Sanki Dünya'nın Sonu Gelmişti" - Son Dakika

Brüksel'deki Saldırıdan Kurtulan Genç: "Bir Saniyeliğine Sanki Dünya'nın Sonu Gelmişti"

25.03.2016 02:08

Brüksel'deki terörist saldırılardan sağ kurtulanlar yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Brüksel'deki terörist saldırılardan sağ kurtulanlar yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Zaventem Havaalanındaki saldırıdan kurtulan 20 yaşındaki Mormon misyoner Fanny Clain gibi. Klein batlamaya çok yakın bir bölgede bulunduğunu belirtiyor ve dehşet anlarını şu şekilde anlatırken espri yapmaktan da geri kalmıyor.

"Çevreye bakmak için zamanın olmadı çünkü tam o sırada check-in sırasına gelmiştik. Bir kellime edecek kadar vaktimiz olmadı ve sonra aniden muazzam bir gürültü oldu. Bir saniyeliğine Dünya'nın sonunun geldiğini zannettim. Kendimi yerde buldum ve her tarafta toz vardı. Her yer griydi. Kahverengi bir şeyle kaplanmıştım. Yanmış domuz gibi kokuyordum bende kalktım ve mümkün olduğu kadar hızlı çıktım."

Şiddetli patlamanın ardından ayağa kalma şansını yakalayan Fanny daha sonra yaralandığını farkına varmış:

"Sonra insanlar bana yandığımı söyledi yani bunun farkına vardım. Bir aynanın önünden geçtim ve yarımın yandığını gördüm. Gerçekten bakmak istemedim."

"Ağlayarak günlerimi harc

Yazar:

Etiketler: Gönderildi: 25 Mart 2016

İzlenme oranı:

Oylar Açıklaması

Brüksel'deki Saldırıdan Kurtulan Genç: Bir Saniyeliğine Sanki Dünya'nın Sonu Gelmişti
Brüksel'deki Saldırıdan Kurtulan Genç: Bir Saniyeliğine Sanki Dünya'nın Sonu Gelmişti

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Brüksel'deki Saldırıdan Kurtulan Genç: 'Bir Saniyeliğine Sanki Dünya'nın Sonu Gelmişti' - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Ailesiyle tartışıp denize atlayan genç hayatını kaybetti Birlikte yaşayan iki sevgili arasında çıkan kavga kanlı bitti Uzun zamandır ortalarda olmayan Mehmet Çilingiroğlu, ABD'den bombayı patlattı: Koronanın kesin tedavisi bulundu Fransa'dan sonra İngiltere ve Avusturya'da da sokağa çıkma yasağı ilan edildi Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma alındı
20:42