Bugüne Kadar Yayınlanmış Tüm Avengers Endgame Fragmanları ve Tanıtımları - Son Dakika

Bugüne Kadar Yayınlanmış Tüm Avengers Endgame Fragmanları ve Tanıtımları

19.04.2019 14:04
Bugüne Kadar Yayınlanmış Tüm Avengers Endgame Fragmanları ve Tanıtımları, System.String[]

Marvel Sinematik Evreni'nin 11 yıllık serüveni, 25 Nisan'da vizyona girecek Avengers: Endgame ile son bulacak. Artık daha fazla fragman ya da tv spotunun yayınlanmayacağı kritik bir döneme girdik. O halde hafızaları tazeleyip heyecanı tavan yapmanın vakti geldi.

Avengers: Endgame, toplamda 3 saatlik uzunluğu ile eşsiz bir kapanış filmi olacak. Geçtiğimiz hafta filmden sızdırılan 4,5 dakikalık sahneye rağmen hala heyecan dorukta. Filmin yönetmenleri olan Russo Kardeşler, bu sızıntının ardından Endgame'de daha çok sırrın olduğunu bir röportajlarında açıkladılar.

Sadece son yılların en büyük sinema olayı olarak değil, Endgame'in yeni nesil içerik tüketim kültürü açısından da bir sembol olması bekleniyor. Önümüzdeki Türkiye dahil pek çok ülkede hizmete başlayacak Disney+'da göreceğimiz çoğu Marvel dizisi Endgame'in uzantısı olacak.

Büyük kapanışa sayılı günler kalmışken, bugüne kadar yayınlanmış olan tüm fragman, TV reklamı ve sosyal medya klibini sizin için bir araya getirdik.

1. Fragman:

1. TV tanıtımı: Big Game (Büyük Oyun)

2. Fragman:

2. TV tanıtımı: Honor (Gurur)

Oyuncuların ilk açıklamaları:

Özel bakış:

Flimden bir kesit:

3. TV tanıtımı: Mission (Görev):

4. TV tanıtımı: No Mistakes, Kids (Hata Yok, Çocuklar)

Tüm marvel filmlerinden özel kesit içeren son tanıtım: To the End (Sonuna Kadar)

Bugüne Kadar Yayınlanmış Tüm Avengers Endgame Fragmanları ve Tanıtımları

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Bugüne Kadar Yayınlanmış Tüm Avengers Endgame Fragmanları ve Tanıtımları - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Demiryolları "Çin'e giden ilk ihracat treni yolundan döndü" iddialarına yanıt verdi: Gümrükleme için Halkalı'ya geldi Her hareketiyle gündeme bomba gibi düşen Şevval Şahin, bikinili pozlarıyla yine çok konuşulacak Doğu Perinçek'in ABD analizindeki sözleri sosyal medyaya damga vurdu: Biraz kapatsana kamerayı Şarkıcı Sevda Demirel, bornozlu paylaşımıyla hayranlarının ağzını açık bıraktı Sağlık Bakanı Koca yüksek risk altındaki 5 ilimizi uyardı: Hatay'da vaka artışı yüzde 125 Yunan televizyonuna konuşan Avrupa Komisyonu yetkilisinden Türkiye'ye küstah tehdit: Yaptırımlar orta ve uzun vadeli de olacak Dayakçı hala, 7 yaşındaki kız çocuğunun hayatını kararttı! Kangren yüzünden kolunu kaybetti Erdoğan'ın da katıldığı ilk milli helikopter motorunun teslim töreninde kriz: Hakkımızı helal etmiyoruz