Buhara Avm Büyümeye Devam Ediyor… - Son Dakika

Buhara Avm Büyümeye Devam Ediyor…

4 yıl önce

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Bursa Şubesi üyeleri Buhara AVM Marketin yeni şubesinin açılışında bir araya geldiler.

Buhara Avm Büyümeye Devam Ediyor…, System.String[]

TÜMSİAD Bursa Şubesine üye firmalardan biri olan Buhara AVM, marketler zincirine bir yenisini daha ekledi. Nilüfer İlçesi Tuna Caddesinde gerçekleşen açılışa TÜMSİAD Bursa Şubesi Başkanı Osman Arslan, Genç TÜMSİAD Başkanı Asaf Yalçın İstanbullu, Bursa PERDER Başkanı Haşim Kılıç ile birlikte TÜMSİAD Bursa Şubesi üyeleri, iş adamları ve mahalle sakinleri katıldı.

Ekonomi ile ilgili tedbirlerin alındığı bu dönemde iş adamlarının büyük bir sorumluluk alarak yatırımlarını sürdürdüklerini ifade eden TÜMSİAD Bursa Şubesi Başkanı Osman Arslan, bu tür girişimcilerin TÜMSİAD ailesinde yer almasından dolayı da gurur duyduklarını söyledi. Başarılı iş adamlarının yeni iş yerleri açmasının topluma pozitif anlamda katkı sağladığını belirten Arslan Buhara AVM'nin yeni iş yerinin hayırlı olmasını diledi.

Konuşmalar sonrası hep birlikte açılış kurdelası kesilerek AVM gezildi.

Haber Yayın Tarihi: 12.12.2016 03:20 Kaynak: BültenlerSon Dakika

Ferdi Tayfur, dün akşam bir anda dünyada gündem oldu
Firari FETÖ'cü Hakan Şükür: Dolandırıldım, tüm birikimim gitti İngiltere yasak ilişki rezaletini konuşuyor! Gardiyan, uyuşturucu baronuyla birlikte oldu

Son Dakika Haberleri