Bülent Ortaçgil - Erkan Oğur - İsmail Hakkı Demircioğlu - Son Dakika

Bülent Ortaçgil - Erkan Oğur - İsmail Hakkı Demircioğlu

Sevilen sanatçılar Bülent Ortaçgil, Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu, 14 Ocak'ta ODTÜ Kemal Kurdaş Salonu'nda en sevilen şarkılarını seslendirecekler.

Bülent Ortaçgil - Erkan Oğur - İsmail Hakkı Demircioğlu, System.String[]

Sevilen sanatçılar Bülent Ortaçgil, Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu, 14 Ocak'ta ODTÜ Kemal Kurdaş Salonu'nda en sevilen şarkılarını seslendirecekler.

Üç büyük ozan; Bülent Ortaçgil, Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu aynı sahnede...

Haber Yayın Tarihi: 14.01.2017 14:04

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Bülent Ortaçgil - Erkan Oğur - İsmail Hakkı Demircioğlu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Antalya'da saç saça baş başa birbirlerine giren kadınları erkekler zor ayırdı Mansur Yavaş, yaptığı köprü ve alt geçidin maliyetini astığı pankartlarla Başkentlilere duyurdu Aleyna Çakır ve Gülay Uygun'un dosyalarını kapattığı konuşulan Müge Anlı'dan cevap: Bırakmam namussuzluk olur Aleyna Çakır'ın ölümündeki baş şüpheli Ümitcan Uygun neden tutuklanmadı? Çakır ailesinin avukatı her şeyi açıkladı Başakşehir ile Galatasaray arasında müthiş takas: Al Diagne'yi, ver İrfan Can'ı CHP'li isimden bomba iddia! Ersin Düzen'in TRT'den ne kadar para aldığını belgeyle ortaya koydu Türkiye'de 5 gün önce yapılan korona aşısından ilk bulgular geldi: Ciddi yan etki yok Yolda yürüyen kadını aracına davet edip "mimik tacizi"nde bulunan şahıs yakayı ele verdi