Son Dakika Haberleri: Burcu Başoğlu'nun Eşi Konuştu: Teknedeki Kadın Karımın Ta Kendisi

Burcu Başoğlu'nun Eşi Konuştu: Teknedeki Kadın Karımın Ta Kendisi

9 gün önce

Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu, birlikte olduklarını yalanlamışlardı. Burcu Başoğlu'nun eşi yeni ifadesinde, "Teknedeki kadın karım." dedi.

Murat Başoğlu'nun  Bodrum'da teknede birlikte olduğu kadının yeğeni Burcu Başoğlu olduğu iddia edilmişti. İkili, bu durumu verdikleri ifade de reddetse de Burcu Başoğlu'nun eşi Selçuk Kabadayı, "Teknedeki kadın karım." diye ifade verdi.

İKİLİ İDDİALARI REDDETTİ

Hakkında dava açılan  Murat Başoğlu, ifadesinde "Kadının adı Olga'ydı. Plajda ayaküstü tanışıp seviştik" demişti. Yeğeni de, kadının kendisi olduğunu reddetmişti.

"GÖRÜNTÜLERE BAKAR BAKMAZ TEKNEDEKİ KADININ, KARIM OLDUĞUNU ANLADIM"

Burcu Başoğlu'nun eşi Selçuk Kabadayı dün savcıya gidip şu ifadeyi verdi: "Görüntülere bakar bakmaz teknedeki kadının karım olduğunu anladım. Yıkıldım. O kadın, Olga falan değil. Burcu'nun ta kendisi! Ahlaksız ve reziller."

HAYATSIZLIKTAN HAPİS CEZASI

Murat başoğlu ile ilişki yaşadığı öz yeğeni Burcu Başoğlu'na 'Hayasızlık'tan dava açıldı. 'Alenen cinsel ilişkiye girmek' ve 'teşhircilik'ten yargılanacak ikilinin 6 aydan 1 yıla kadar hapis cezası istendi.


Adnan Oktar Cevapladı: Ateşli Kadın mı Güzel Kadın mı Demet Akalın'ın Yardım Etmediği Kuzeni Canlı Yayına Çıkıp İsyan Etti, Nihat Doğan Ağladı
Miss Turkey Yarışmacısı, Birinci Olamayınca Beddua Etti: Allah Belanızı Versin Gülben'i Zora Sokacak Kare! Erhan'la Evliyken Yeni Aşkıyla Olan Fotoğrafı Çıktı