Bursa'da "2. Önleyici Rehberlik Sempozyumu" Düzenlendi - Son Dakika

Bursa'da "2. Önleyici Rehberlik Sempozyumu" Düzenlendi

18.05.2016 17:53
Bursa'da "2. Önleyici Rehberlik Sempozyumu" Düzenlendi

Bursa'da Işıklar Askeri Hava Lisesi'nin koordinatörlüğünde, "2. Önleyici Rehberlik Sempozyumu" düzenlendi.

Bursa'da Işıklar Askeri Hava Lisesi'nin koordinatörlüğünde, "2. Önleyici Rehberlik Sempozyumu" düzenlendi.

Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde (Merinos AKKM) Hüdavendigar Salonu'nda ana teması "bağımlılık" olan sempozyumda alanında uzman akademisyenler tarafından, madde, internet, oyun bağımlılığı konuları ele alındı.

Türk Silahlı Kuvetlerinin çeşitli birimlerinde görev yapan psikolojik danışman ve psikologlar ile Bursa'da görev yapan rehber öğretmenlerin takip ettiği sempozyum, Işıklar Askeri Hava Lisesi Komutanı Hava Pilot Kurmay Albay Mehmet Latif Özgen'in açış konuşmalarıyla başladı.

Sempozyumun ilk oturumunda emekli öğretim üyesi Prof. Dr. Suna Taneli, ile diğer akademisyenler "Ergenlerde internet, oyun ve akıllı telefon bağımlılığı" konularında bilgi verdi.

İkinci ve üçüncü oturumlarda ise Ege Üniversitesi Madde Bağımlılığı Toksikoloji ve İlaç Bilimleri Enstitüsünden Demet Havaçeliği Atlam ilişki bağımlılığı, narkotik uzmanı Mustafa Yücel ise madde bağımlılığı konularına ilişkin görüşlerini paylaştı.

Atatürk Havalimanı önünde buluşma çağrısı yapmıştı! Canan Kaftancıoğlu ve CHP heyeti polis barikatıyla karşılaştı Atatürk Havalimanı önünde buluşma çağrısı yapmıştı! Canan Kaftancıoğlu ve CHP heyeti polis barikatıyla karşılaştı Merkezefendi'de 19 Mayıs Boy Portre Gençlik Sergisi Açıldı Merkezefendi'de 19 Mayıs Boy Portre Gençlik Sergisi Açıldı Ankara Büyükşehir'den Karate Şenliği Ankara Büyükşehir'den Karate Şenliği

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bursa'da '2. Önleyici Rehberlik Sempozyumu' Düzenlendi - Son Dakika


Advertisement