Son Dakika Haberleri: Bursa'da Turizm Fuarı ve Zirvesi Yapılacak

Bursa'da Turizm Fuarı ve Zirvesi Yapılacak

7 gün önce

Bursa'da Network Fuarcılık tarafından düzenlenen 1. Bursa Turizm Fuarı ve eş zamanlı olarak valilik himayesinde düzenlenen 3. Bursa Turizm Zirvesi, 18-21 Ekim'de gerçekleştirilecek.

Bursa'da Turizm Fuarı ve Zirvesi Yapılacak, System.String[]
Bursa'da Network Fuarcılık tarafından düzenlenen 1. Bursa Turizm Fuarı ve eş zamanlı olarak valilik himayesinde düzenlenen 3. Bursa Turizm Zirvesi, 18-21 Ekim'de gerçekleştirilecek.

Yapılan yazılı açıklamaya göre, Merinos Atatürk Kültür Merkezi'ndeki zirveye Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TU¨RSAB) Bas¸kanı Firuz Bagˆlıkaya, Türkiye Otelciler Federasyonu (TU¨ROFED) Bas¸kanı Osman Ayık, Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED) Bas¸kanı Zeki Ac¸ıko¨z, Turist Rehberleri Birliği (TUREB) Bas¸kanı Zeki Apalı ve turizmin önde gelen isimleri, konus¸macı olarak katılacak.

Turizm işbirliklerinin artması, yeni pazarların olus¸turulması amacıyla düzenlenen etkinliklerde, Bursa ve s¸ehir dıs¸ından gelen 60 firma stant ac¸acak.

THY sponsorlugˆunda ve Bursa Turizm Tanıtma Birligˆi is¸birligˆinde, yurt dıs¸ından gelen 100 kis¸ilik seyahat acente temsilcisi fuara katılarak, ikili is¸ go¨ru¨s¸meleri gerçekleştirecek.

Zirve kapsamında, I·znik, Go¨lyazı, Uludagˆ, tanıtım, egˆitim, esnaf ve turizm, konaklama, istihdam, çevre, sagˆlık turizmi konularında oluşturulan c¸alıs¸ma grupları, ilgili kurum temsilcileriyle yapacakları toplantıda, konuyla ilgili sorunlar, c¸o¨zu¨m o¨nerileri ve eylem planı c¸ıkaracak. Raporlar, ilgili kamu yo¨neticilerine sunulacak.Kuyruğu Görenler Hediye Dağıtıldığını Sandı, Gerçek Bambaşka Çıktı İstanbul Boğazı'ndaki Deve Manzarası Görenleri Şaşkına Çevirdi

Siyasi Partilerin Seçimlerde Ne Kadar Yardım Alacağı Netleşti Misafirliğe Gittiği Evde, 13 Yaşındaki Kızı Taciz Eden Sanığa 10 Yıl Hapis