Buse Terim, "Öncesi ve sonrası" notuyla değişimini takipçileriyle paylaştı - Son Dakika

Buse Terim, "Öncesi ve sonrası" notuyla değişimini takipçileriyle paylaştı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim, "fasting" olarak adlandırılan aralıklı oruç sistemiyle 25 kilo verdi. Önceki halinden eser kalmayan Buse Terim, bu değişimini "öncesi ve sonrası" notuyla sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Bir dönem fazla kilolarıyla eleştirilere maruz kalan Fatih Terim'in kızı Buse Terim, "fasting" olarak adlandırılan aralıklı oruç sistemiyle 25 kilo verdi. Eski halinden eser kalmayan Buse Terim, değişimini sosyal medya hesabından hesabından takipçileriyle paylaştı.

"ÖNCESİ VE SONRASI OLSUN"

Buse Terim, Instagram hesabının hikayeler bölümünden yeni bir fotoğraf paylaştı. Zayıflığı ile dikkat çeken Terim paylaşımına "Bu da kendime ve beni takip edip ilham alan tüm kadınlara öncesi ve sonrası olsun. Azim, hırs, istek, çalışmak, ter dökmek ve sağlıklı yaşamak. Hiç bırakmadığım yolculuğun uzun meyvesi. Siz istedikten sonra her şey olur" mesajını yazdı.

YORUMLAR (23)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

16:08 65 yaşındaki adam hayvan otlatırken yorgun merminin isabet etmesi sonucu öldü 15:18 Hindistanlı iş adamı koronavirüse karşı altın maske takıyor 15:12 Erdoğan canlı yayında Bakan Dönmez'e çıkıştı: Müsaade edin de konuşmamı yapayım 14:58 Gaziantep'in Islahiye ilçesinde son 3 günde vaka sayısı yüzde 50 arttı 14:52 Malatya'da bir kayısının üzerinde Arapça "Allah" yazısı 14:43 Polise ihbar edilen maganda, güvenlik görevlisini darp etti! O anlar güvenlik kamerasına yansıdı 14:29 ABD'de "Black Panther" isimli grup silahlanıp sokağa indi: Savaş meydanında karşımıza çıkın 13:50 Sıla'nın Karanfil şarkısına "sigara" yasağı! Klip yayından kaldırıldı 13:47 Canlı yayına girdikten 6 saniye sonra gelen feci kazada, kadın kendi ölümünü kaydetti 13:35 Altın rekor kırarken uzman isimden net mesaj: Bu dönemlerde gümüşün kazancı altından daha fazla 12:00 İki kardeş, yolunu kestiği emekli polisi baltayla saldırarak öldürdü 09:34 Trabzon'da şehrin farklı noktalarında görülen yılanlar halkı korkuya sevk etti 16:53 Bakan Soylu: Mardin'de kimyasal patlayıcı ele geçirildi 14:28 Havai fişek fabrikasındaki patlamada depo sahiplerinin hayatlarını bir bardak su kurtardı 14:09 Türkiye'nin ilk deniz seyir füzesi "Atmaca" hedefini başarıyla vurdu