Babalık duygusunun en masum hali! Kucağındaki kızı düşmesin diye her şeyi yaptı - Son Dakika

Babalık duygusunun en masum hali! Kucağındaki kızı düşmesin diye her şeyi yaptı

21.01.2021 09:11

Bursa'da buzlu yolda dengesini kaybedip düşen babanın kucağındaki kızını korumaya çalışması güvenlik kameralarına yansıdı.

Bursa'da yağan karın ardından havanın aşırı soğuması nedeniyle yollar buz tuttu. Buzlu yolda yürümekte zorlanan vatandaşlar ise zaman zaman düşerek yaralanma tehlikesi geçirdi.

Önceki gün Orhanlı ilçesi Reyhan Mahallesi'nde de bir baba, Mantıcılar Caddesi'ndeki otoparka aracını park etti. Ardından da kızını kucağına alıp, yürümeye başladı. Ancak buzlu yolda kayıp, dengesini kaybetti.

KIZININ DÜŞMEMESİ İÇİN HER ŞEYİ YAPTI

Yere düşen baba, kucağındaki kızının buza çarpmaması için büyük çaba sarfetti. Vatandaşların yardımıyla düştüğü yerden kaldırılan baba ve kızı, yara almadı.

Babalık duygusunun en masum hali! Kucağındaki kızı düşmesin diye her şeyi yaptı

Kaynak: DHA

Son Dakika Yaşam Babalık duygusunun en masum hali! Kucağındaki kızı düşmesin diye her şeyi yaptı - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Beşiktaş maçında Ertaç Özbir'in hücuma çıkması İspanya basınında gündem oldu Aleyna Tilki, kendisini dünya starlarından ayıran özelliğini paylaştı Uzun süredir sahalardan uzak kalan Diego Perotti, sakatlığı ve kariyerine ilişkin açıklamalarda bulundu 118 yaşına giren Beşiktaş, Türk espor takımlarında da ilke imza attı! Müdürünün tacizine uğrayan genç kadın soluğu savcılıkta aldı: Sık sık arıyor, "İki tane karım var zevk alamıyorum" diyor HDP kapatılırsa milletvekilleri Demokratik Bölgeler Partisi'ne geçecek Tarlasında bulduğu taşın 'göktaşı' olduğunu öğrenince hemen satışa çıkardı Oyuncu Merve Dizdar'dan kendisini tiye alan eşi Gürhan Altundaşar'a cevap: Sen kocamsın ayıp