Cadde ortasında annesini döven gence, tekme tokat dayak attılar - Son Dakika

Cadde ortasında annesini döven gence, tekme tokat dayak attılar

Erzurum'da sokakta annesini tekmeleyen şahıs, olayı gören 2 kişi tarafından tekme tokat dövüldü. Bipolar bozukluk olduğu öğrenilen genç, daha sonra güçlükle hastaneye kaldırıldı.

Erzurumda'da cadde ortasında annesini tekmeleyen genç, olayı gören 2 kişi tarafından dövüldü. Bipolar bozukluk olduğu öğrenilen genç, olaya müdahale eden polisler tarafından güçlükle ambulansa bindirilerek hastaneye götürüldü.

ANNESİNE TEKMELER ATTI

Olay, bugün saat 11.30 sıralarında, Yakutiye ilçesindeki Çaykara Caddesi üzerinde yaşandı. Adı açıklanmayan genç, kaldırımda birlikte yürüdüğü annesine, saldırdı. Yere düşen annesine tekmeler atan gence, yoldan geçen 2 kişi müdahale etti.

Cadde ortasında annesini döven gence, tekme tokat dayak attılar

YOLDAN GEÇENLER MÜDAHALE ETTİ

İkili, annesini döven genci, tekme tokat dövdü. Anne ise, yerden kalkıp, uzak bir noktaya gitti. Olayı gören 2 sivil polis, duruma müdahale etti. Genç, öfkeli ikilinin elinden kurtarıldı. Ancak annesinin yanına giderek, yeniden saldırdı. Polisler de gence kelepçe taktı.

Cadde ortasında annesini döven gence, tekme tokat dayak attılar

ANNE, OĞLUNUN RAHATSIZ OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Olay yerine takviye polis ve sağlık ekipleri gelirken, genç kaldırıma oturup ağlamaya başladı. Ellerindeki yaralar kanayan anne ise polislere, oğlunda bipolar bozukluk olduğunu söyledi. Anne, oğluna bakamadığını ve bakımevine yatırılmasını istediğini belirterek, kendisinin de huzurevine gitmek istediğini ifade etti.

Annesinin şikayetçi olmadığı genç, polisler tarafından güçlükle ambulansa bindirilerek, Erzurum Şehir Hastanesi'ne götürüldü.

Cadde ortasında annesini döven gence, tekme tokat dayak attılar

Haber Yayın Tarihi: 03.08.2020 13:03 - Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Cadde ortasında annesini döven gence, tekme tokat dayak attılar - Son Dakika

YORUMLAR (16)
  • Vicdan sahibi : Annesinden bankadan para cek bana telefon al derken hasta olmuyor. Annesi kabul etmeyip anasına tekme atarken ve onu görenlerin verdiği tepki anindada vurmayın hastadır. Var öyle dünya kardeşim Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • !!: 100 mu yukarıda karşılaştım. Yüksek sesle bir şeyler anlatıyordu ama anlaşılmıyordu. Özel durumu olduğu belliydi keşke önceden polisi arasaydım bu durum yaşanmasaydı. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sosyal medyadan intihar edeceğini paylaşan genç, kayalıklardan atlayarak yaşamına son verdi Sharon Stone, öpüştüğü aktörler içinde en iyisi olarak Robert de Niro'yu ilk sıraya koydu Abdurrahim Albayrak'ın "Beyaz sayfa açalım" sözlerine Terim'den tepki: Aynı fikirde değilim, buna mecbur da değilim Modifiye tutkunu genç, 60 bin TL'ye mal ettiği Doğan SLX'i 120 bin TL'ye sattı Koronaya yenik düşen Şehri ebenin cenazesi, hastaneden meslektaşlarının gözü önünde çıkartıldı Son nefesini uyuşturucu kullandığı metruk evde verdi TRT, maaş tartışmalarına son noktayı koydu: Ersin Düzen'e aylık 27.500 TL ödüyoruz Yakışıklı oyuncu Onur Seyit Yaran, arkadaşının silahlı saldırısına uğradı