Yurtdışına kaçmak isteyen göçmen, epilepsi nöbeti geçirip hayatını kaybetti - Son Dakika

Yurtdışına kaçmak isteyen göçmen, epilepsi nöbeti geçirip hayatını kaybetti

2 ay önce

Edirne'de yasa dışı yollarla yurt dışına kaçmak isteyen 6 göçmenden biri epilepsi nöbeti geçirerek hayatını kaybetti.

Yurtdışına kaçmak isteyen göçmen, epilepsi nöbeti geçirip hayatını kaybetti, System.String[]

Yasa dışı yollarla Türkiye'den yurt dışına kaçmak isteyen göçmenlerden biri, epilepsi nöbeti geçirerek hayatını kaybetti. Arkadaşlarını ölüme terk ederek kaçan 5 göçmen ise polis tarafından yakalandı.

VATANDAŞLAR POLİSİ UYARDI

İddialara göre, Karaağaç Mahallesi Lozan Caddesi'nde bir kişinin hareketsiz halde yerde yattığını gören vatandaşlar sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, hayati tehlikesi bulunan şahsı Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen şahsın hayatını kaybettiği belirlendi.

KAÇAK GÖÇMENLER YAKALANDI

Olay mahallinde araştırma yapan polis ekipleri, hayatını kaybeden Fas uyruklu göçmenin yanında 5 göçmenin daha bulunduğunu ve olay yerinden kaçtıklarını tespit etti. Kısa sürede olay yerine çok sayıda polis sevk edildi. Ekipler yaptıkları titiz çalışma sonucu 5 göçmeni Meriç Köprüsü civarında kıskıvrak yakalayıp gözaltına aldı.


YORUMLAR


Son Dakika

Rusya'yı koronavirüs vakalarını saklamakla suçlayan sendika başkanı görevden alındı
Sokağa çıkma yasağı sonrası 20 yaş ve altındaki çalışanların durumu ne olacak? Süleyman Soylu yanıt verdi Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, işine son verildiğini canlı yayında öğrendi