Çardak Altı, Siyasi Parti İlçe Başkanlarını ağırladı - Son Dakika

Çardak Altı, Siyasi Parti İlçe Başkanlarını ağırladı

02.09.2020 12:31
Çardak Altı, Siyasi Parti İlçe Başkanlarını ağırladı, System.String[]

7. Barış ve Sevgi Buluşmaları kapsamında düzenlenen Çardak Altı Sohbetleri bu kez siyasi parti ilçe başkanlarını ağırladı.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık'ın ev sahipliğinde ve moderatörlüğünde düzenlenen "Tazelenme ve Yerel Siyaset" konulu söyleşide Başkan Çalık, "Topluma barışın, mutluluğun ve huzurun geldiği günleri inşallah yerelden başlayıp genele doğru yayacağız ve başarılı olacağız ben inanıyorum buna" ifadelerini kullandı. 1 Eylül Dünya Barış Günü'nde gerçekleşen söyleşide katılan tüm ilçe başkanları izleyicilere barış ve kardeşlik mesajları verdi. Program sonunda ise "6 Mayıs Gençliğimiz Var Sahnesi"nden başkanlar, günün anlam ve önemine uygun olarak barış güvercinleri uçurdu.

Beylikdüzü Belediyesi tarafından düzenlenen 7. Barış ve Sevgi Buluşmaları kapsamında gerçekleştirilen Çardak Altı Sohbetleri bu kez siyasi parti ilçe başkanlarını ağırladı. Ev sahipliğini ve moderatörlüğünü Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık'ın üstlendiği söyleşide "Tazelenme ve Yerel Siyaset" konuşuldu. Pandemi sürecinin ardından Beylikdüzü'ndeki tazelenme sürecinin konuşulduğu ve ilçedeki tüm siyasi partilerin ilçe başkanlarının davet edildiği söyleşinin konuşmacıları arasında; CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı Turan Taşkın Özer, İYİ Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Erol Karapınar, Yeniden Refah Partisi Ahmet Bacaru, Gelecek Partisi Beylikdüzü İlçe Başkanı Nevzat Altıtok ve Bağımsız Türkiye Partisi İlçe Başkanı Mehmet Aksoy yer aldı.

Çalık: Cumhuriyetimize ve demokrasimize sonuna kadar sahip çıkacağız

Pandemi sürecinde Beylikdüzü Belediyesi tarafından yapılan hizmetleri konuklar ve izleyicilerle paylaşan Başkan Mehmet Murat Çalık, "Biz bu zorlu süreçte, bu kentin her noktasına temas etmeye çalıştık. Tazelenme ve yenilenme yerel siyaset ile başlar" ifadelerini kullandı. 1 Eylül Dünya Barış Günü'nde gerçekleşen söyleşide katılan tüm ilçe başkanları izleyicilere barış ve kardeşlik mesajları verdi. Program sonunda ise "6 Mayıs Gençliğimiz Var Sahnesi"nden başkanlar, günün anlam ve önemine uygun olarak barış güvercinleri uçurdu. Söyleşiye katılan tüm ilçe başkanlarına katılımlarından dolayı ayrı ayrı teşekkürlerini sunarak çiçek ve plaket takdim eden Başkan Çalık, "Topluma barışın, mutluluğun ve huzurun geldiği günleri inşallah yerelden başlayıp genele doğru yayacağız ve başarılı olacağız ben inanıyorum buna. Cumhuriyetimize ve demokrasimize sonuna kadar sahip çıkacağız. Bu ortamları daha çok paylaşacağız, daha çok tartışacağız ve bu toplumu daha ileriye götürmek adına güç birliği yapacağız." şeklinde konuştu.

Sahaf Söyleşilerinde Şahmaran'ın Hikâyesi Anlatıldı

Yaşam Vadisi "6 Mayıs Gençliğimiz Var Sahnesi" nde düzenlenen söyleşinin hemen öncesinde ise Ümit Nar Moderatörlüğü'nde gerçekleşen Sahaf Söyleşileri'nin konuğu masal derleyicisi Ersin Şen oldu. "Anadolu'da Masallar ve Şahmaran'ın Yolculuğu" isimli söyleşide Şahmaran'ın hikâyesi anlatıldı. Pandemi koşullarına uygun, yeni normal kuralları çerçevesinde düzenlenen etkinlikte ayrıca saatler 21.15'i gösterdiğinde, Sahaf Festivali kapsamında büyük ilgi gören gece mezatı da gerçekleşti. Aynı zamanda Yaşam Vadisi 1.etap da kurulan etkinlik alanındaki Park ve Bahçeler Müdürlüğü standında vatandaşları bir de sürpriz karşıladı. Müdürlüğün standını ziyaret eden vatandaşlara, kurutulmuş lavanta demeti ve çam fidanları hediye edildi.

Çardak Altı, Siyasi Parti İlçe Başkanlarını ağırladı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Çardak Altı, Siyasi Parti İlçe Başkanlarını ağırladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Hakan Altun ile Gonca Vuslateri, yeni aşka yelken açtı Beckham, Manchester United ve PSG'yi geride bıraktı! Kazanacağı ücret dudak uçuklatacak Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti Üst mahkeme kararı bozdu, Palu ailesi davası yeniden başladı İrem Derici'nin geçen hafta müzikseverlerle buluşturduğu şarkısının klibi olay oldu Melih Gökçek'ten Arınç'ın istifası hakkında ilk yorum: Bence yetmez Arınç'ın istifa metninde dikkat çeken ifadeler var: Yargı, ekonomi ve başka alanlarda reformlara ihtiyaç var Üvey babasını öldüren 15 yaşındaki çocuğun ifadesi kan dondurdu: Rastgele ateş açtım