Carrefour, Brezilya'da Makro'nun 30 mağazasını satın alıyor - Son Dakika

Carrefour, Brezilya'da Makro'nun 30 mağazasını satın alıyor

2 ay önce

Uluslararası süpermarketler zinciri Carrefour, Brezilya'daki rakibi Makro'nun 30 mağazasını 453.69 milyon dolar karşılığında satın alacak.

Carrefour, Brezilya'da Makro'nun 30 mağazasını satın alıyor, System.String[]

Fransa merkezli uluslararası süpermarketler zinciri Carrefour Group, Brezilya'daki rakibi Makro'nun 30 mağazasını 453.69 milyon dolar karşılığında satın almak için anlaştığını duyurdu.

Makro Brezilya'daki operasyonlarına ülkenin en zengin bölgesi olan Sao Paulo'daki 24 mağazasında devam edecek. Macro'nun sahibi olan SHV Holding ise herhangi bir işlem fiyatı açıklamadı.

Carrefour satın almayla alakalı haberleri doğrularken, Brezilya medyasında yer alan Makro'nun bütün mağazalarındaki operasyonlarına devam edeceği haberlerini yalanladı.

350 BİN ÇALIŞANI VAR

Bugün, 350 bin çalışanı ile Avrupa'nın bir numaralı perakende zinciri olan Carrefour Grup'un 30 ülkedeki 12 bin 300 mağazasını yılda ortalama iki milyar kişi ziyaret ediyor.

Abone Ol:Google'da Takip Et Paylaş: Facebook'ta Paylaş!Paylaş Twitter'da Paylaş!Tweetle Whatsapp'da Paylaş!GönderSon Dakika

Çalışanların maske vermediği müşteri, marketi birbirine kattı
İmamoğlu'na gelen mailde korkunç tehdit: Seni paramparça edeceğim Paket servise başlayan Nusret'in fiyatları sosyal medyanın diline düştü