Cem Uzan: "Biz Ne Desek Onu Söylüyorlar" - Son Dakika

Cem Uzan: "Biz Ne Desek Onu Söylüyorlar"

20.06.2007 10:45
Cem Uzan:

Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan, Seçim Vaatleri İçinde Özellikle Televizyon Reklamlarıyla Duyurulan Projelerinin, Bazı Partilerce Sahiplenildiğini Söyledi. Uzan, "Biz Ne Desek Onu Söylüyorlar" Dedi.

Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan, mazotun 1 YTL olması, ÖSS'nin kaldırılması gibi seçim vaatlerinin bazı siyasi partilerce de sahiplenildiğine dikkat çekerek, "biz ne desek onu söylüyorlar" dedi.

Uzan, katıldığı bir televizyon programında, seçim vaatlerinin çok fazla reaksiyon almasına karşın projelerinin diğer siyasi rakiplerince sahiplenildiğini söyledi. Cem Uzan, halkın beklentilerini doğru tespit ettiklerini ve bu doğrultuda mazot'un 1 YTL olacağını, ÖSS'nin kalkacağını ve emeklilere 14 maaş ikramiye verileceğini dile getirdiklerini belirterek, "Seçimlere 30 gün kala bir bakıyorsunuz ki bütün partiler biz ne dediysek aynısını söylüyor. Bu ne kadar doğruları söylediğimizi gösteriyor. Bu kadar doğruları söyleyenleri millet iktidar yapar" diye konuştu.

BEN BAŞBAKAN OLSAM KUZEY IRAK'TAYDIK

Uzan, hükümeti terörle mücadele ve Avrupa Birliği konusunda kararsız kaldığını belirterek, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Kuzey Irak'a girme talebine hükümetin kulaklarını tıkadığını öne sürdü. Uzan, "Bugün ben Başbakan olmuş olsaydım biz Kuzey Irak'taydık. TSK'ya terör konusunda istediği desteği kayıtsız şartsız veririm" dedi.(ANKA)

- Kaynak: ANKA

Son Dakika Ekonomi Cem Uzan: 'Biz Ne Desek Onu Söylüyorlar' - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan Radyosu Serdar Ortaç'ın ardından Tarkan'ı da öldürülen Azerbaycan askeri olarak servis etti Azerbaycan, Ermenistan'ın önemli iletişim hatlarını kontrol altına aldı Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Atama kararları Resmi Gazete'de Macron'dan skandal provokasyon! Peygamberimize hakaret içeren karikatürler kamu binalarına yansıtıldı Ahmet Kural yeni imajını paylaştı, hayranları şaşkınlığını gizleyemedi İlker Başbuğ: En büyük hayalim Türkiye ile Azerbaycan'ı tek devlet olarak görmek Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi