Son Dakika Haberleri: Cem Uzan'dan Galatasaray'a Küfürlü Tepki

Cem Uzan'dan Galatasaray'a Küfürlü Tepki

4 yıl önce

Cem Uzan, Galatasaray'ın resmi Twitter hesabının Başakşehir maçının ilk yarısındaki skoru paylaşmasının ardından küfürlü tepki gösterdi.

Cem Uzan'dan Galatasaray'a Küfürlü Tepki, System.String[]

Her platformda Galatasaray'a başkan olmak istediğini dila getiren Cem Uzan, 3-3 sona eren Başakşehir maçında çileden çıktı.

KÜFÜRLÜ TEPKİ

Karşılaşmanın ilk yarısını 2-0 yenik kapatan Galatasaray'da taraftarlar protesto düzenlerken, sosyal medya da Cem Uzan rüzgarı esti. Cem Uzan, Galatasaray'ın resmi Twitter hesabının Başakşehir maçının ilk yarısındaki skoru paylaşmasının ardından küfürlü tepki gösterdi. Cem Uzan, küfürlü twetini daha sonra sildi.

"EMEKLİ OLUN VE İSTİFA EDİN ARTIK"

Cem Uzan, maçtan sonra ise yaptığı paylaşımlarda şu ifadeleri kullandı; Sayın başkan. Yönetimiz ile birlikte emekli olun ve istifa edin artık. Para pul konuşmayı bırakın sportif başarı? Dünyanın en salak, en yetersiz teknik direktörleri ile görüşmeyi bırakın. Duyduğuma göre forma reklamı para karşılıği değil.. Apt. daireleri karşılığı. Dogru mu yalan mi acikla baskan!!!!"Haber Yayın Tarihi : 07.03.2016 09:46 

YORUMLAR


Akşener'in "Okçuluk Vakfı" İddiasına Bilal Erdoğan'dan Yanıt: Kendimizi Zor Tutuyoruz Taksim'de Kadın Turistin Zor Anları! Olduğu Yere Yığılıp Kaldı Mansur Yavaş'ın İmzaladığı Genelge ile Ankara Büyükşehir Belediyesinde "Çakarlı Araç" Devri Dona Erdi