Cesar Prandelli: Sakinim Çünkü İyi Hazırlandık - Son Dakika

Cesar Prandelli: Sakinim Çünkü İyi Hazırlandık

14.06.2014 18:37
Cesar Prandelli: Sakinim Çünkü İyi Hazırlandık, System.String[]

2014 Dünya Kupası C Grubunda İngilter ile karşılaşacak olan İtalya'da Teknik direktör Cesare Prandelli açıklamalarda bulundu.

Continental'in katkılarıyla

Turnuvaya iyi hazırlandıklarını söyleyen Prandelli, bu yarışta hiçbir şeyin kesin olmadığını ancak kendilerinin en iyi yapmak için çok çalıştıklarını söyledi.

İtalya halkını hayal kırıklığına uğratmayacak bir oyun sergileyeceklerini söyeleyen Prandelli, "Her turnuvanın başında bizde bir karamsarlık ve pesimistlik oluyor" diye konuştu.

Ancka tüm bunlara rağmen kendisinin sakin olduğunu söyleyen İtalyan teknik adam. "Ben sakinim çünkü biz çok iyi çalıştık ve İngiltere maçında dahada hazır olacağız" ifadelerini kullandı.

- Kaynak: EuroSport.com

Son Dakika Spor Cesar Prandelli: Sakinim Çünkü İyi Hazırlandık - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar