Ceyhun Yılmaz'ın 21 Sırrı - Son Dakika

Ceyhun Yılmaz'ın 21 Sırrı

29.04.2013 12:17
Ceyhun Yılmaz'ın 21 Sırrı, System.String[]

Komedyen ve TV programcısı Ceyhun Yılmaz'ın Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri ile buluşmasında keyifli saatler yaşandı.21 sayısına dikkat çeken Yılmaz, "21 yaşımdayken ilk kez para kazanmıştım, tüm şifrelerimi 21 yapmıştım."

Komedyen ve TV programcısı Ceyhun Yılmaz'ın Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri ile buluşmasında keyifli saatler yaşandı. 21 sayısına dikkat çeken Yılmaz, "21 yaşımdayken ilk kez para kazanmıştım, tüm şifrelerimi 21 yapmıştım. Annemle aramda 21 yaş var, 21. yüzyıldayız ve ilk yaptığım radyo programımın adı 21 idi" dedi.

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü'nün düzenlediği söyleşide yıldızlı öğrencileri kendisini 'Sandırıcı, iknatör, şiirbaz' olarak ifade eden, Ceyhun Yılmaz'la buluştu. Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü İnşaat Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleşen etkinlikte eğlenceli dakikalar yaşandı. Cemal Süreyya'nın 'Biliyorum sana giden yollar kapalıydı, üstelik sende hiçbir zaman sevmedin beni' dizeleriyle salona giriş yapan Ceyhun Yılmaz, öğrenciler tarafından alkışlarla karşılandı. 14 yıldır üniversiteleri gezdiğini, söyleşiler yaptığını belirten Yılmaz anılarını da öğrencilerle paylaştı.

Patenti Yılmaz'a ait olan PACYA (Perde Arkası Canlı Yayın Arası) ile de kısa bir internet yayını gerçekleştirildi. PACYA hakkında yöneltilen sorulara cevap veren Ceyhun Yılmaz projeyi anlatırken, henüz çok yeni bir proje olduğunu PACYA'nın asıl gelecekte ilgi göreceğini belirtti. Öğrencilerden biri tarafından yöneltilen bir soru üzerine hayatında 21 sayısının yerine dikkat çeken Yılmaz, "21 yaşımdayken ilk kez para kazanmıştım, tüm şifrelerimi 21 yapmıştım. Annemle aramda 21 yaş var, 21. yüzyıldayız ve ilk yaptığım radyo programımın adı 21 idi" dedi.

Hayat Bilgisi dizisindeki 'Ruhi' karakterinden bahseden Yılmaz, iki bölümlüğüne konuk olarak diziye girdiğini ama daha sonra devamının geldiğini söyledi. Ancak daha sonra dizinin tekrar tekrar yayınlanmasının kendisini de rahatsız ettiğini esprili bir dille ifade etti. Birçok okuyucusunun, tüm şiirlerini birebir tecrübe ederek yazdığına inandığını belirten Yılmaz, bunun mümkün olamayacağını, hayal dünyasının çok geniş olduğunu belirtti. Ceyhun Yılmaz'ın "Eğer bir gün şair olarak anılırsam, deneyimlerimin dışına çıktığım için olacaktır" sözleri salonda büyük ilgi uyandırdı.

Bir soru üzerine 'Çakallarla Dans 2' filminde canlandırdığı karakter hakkında konuşurken bir arkadaşından ilham aldığını belirten Ceyhun Yılmaz, eğlenceli anlatımıyla ve arkadaşıyla yaşadığı anılarıyla salonu kahkahaya boğdu. Söyleşi sırasında kendisine yöneltilen kitapları imzalayan Yılmaz, vatandaşlarla fotoğraflar çektirmeyi de ihmal etmedi.

Ara ara anlattığı kısa hikayeler ve okuduğu şiirlerle dikkatleri üzerine toplayan Ceyhun Yılmaz kapanışı 'Fırıncı Futbolcular' hikayesiyle yaptı. - İSTANBUL

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Ceyhun Yılmaz'ın 21 Sırrı - Son Dakika


Son Dakika

54 yaşında ringlere dönen Mike Tyson berabere kaldığı maçtan 156 milyon TL kazandı Son Dakika! Milli Savunma Bakanı Akar'dan "Türk ordusu satıldı" diyen CHP'li vekile tepki: Hukuk çerçevesinde hesabı sorulacak Ayrılığı hazmedemedi! Eşi terk edince evini kurşunladığı kayınpederini, baklavayla zehirledi Paris yanıyor! Binlerce kişi sokaklara döküldü, Fransız polisi göstericilere sert müdahalede bulunuyor Yasaklar hiçe sayıldı! Şanlıurfa'ya giden Alişan ve Demet Akalın için belediyenin sosyal tesisinde ziyafet verildi ABD'de çölde keşfedilen gizemli metal blok geldiği gibi esrarengiz şekilde kayboldu Korona filan dinlemiyorlar! İstanbul'da yol kenarındaki fuhuş pazarlığı kameralara yansıdı Kasiyere bıçak çekince kafasına turşu kavanozu yiyen gaspçı: Çalışanı tebrik edip kaçtım