Chıp Online ile Sinema Keyfi! - Son Dakika
Chıp Online ile Sinema Keyfi!

Chıp Online ile Sinema Keyfi!

09.10.2014 12:21

YARGIÇ filmini herkesten önce izleme şansı, önünüze geldi!

Zaman zaman gerçekleştirdiği özel gösterimlerle takipçilerini buluşturan CHIP Online yeni bir özel gösterimle karşınızda. Robert Downey Jr. ile Oscar ödüllü Robert Duvall'in başrollerinde yer aldığı YARGIÇ/ THE JUDGE filminin özel gösterimine hazır mısınız?

Özgün senaryosu ile göz kamaştıran, 17 Ekim'de gösterime girecek olan THE YARGIÇ/ THE JUDGE'ın özel gösteriminde, 16 Ekim Perşembe akşamı bir araya geliyoruz.

Tıklayın, kaydınızı yaptırın

Kayıt olmak son derece kolay. Adınız soyadınızı ve cep telefonunuzun numarasını basvuru@chip.com.tr adresine göndermeniz yeterli! Göndereceğiniz e-postanın konu bölümüne CHIP Online sinema keyfi yazmanızı rica ediyoruz.

Önemli not: Filme 15 yaşından küçük izleyiciler alınmayacaktır. Başvurularda buna dikkat edilmesini rica ederiz.

Sadece 100 şanslı CHIP Online takipçisinin katılacağı özel gösterimimiz 16 Ekim 2014 Perşembe akşamı saat 19: 00 seansında, Cinemaximum Trump Towers Salon 3'te gerçekleştirilecektir. Tarih ve zaman size uyuyorsa, hemen tıklayın ve kaydınızı yaptırın, şanslı 100 CHIP Online takipçisinden biri olma imkanını yakalayın!

Film hakkında ayrıntılı bilgileri buradan alabilirsiniz. İlk olarak Toronto FF'de gösterilen film, 17 Ekim'devizyona girecektir!

Tıklayın, kaydınızı yaptırın

Kayıt olmak son derece kolay. Adınız soyadınızı ve cep telefonunuzu basvuru@chip.com.tr adresine göndermeniz yeterli! Göndereceğiniz e-postanın konu bölümüne CHIP Online sinema keyfi yazmanızı rica ediyoruz.

From Warner Bros. Pictures ve Village Roadshow Pictures, Oscar adayı Robert Downey Jr. ("Chaplin", "Tropic Thunder") ile Oscar ödüllü Robert Duvall'ı ("Tender Mercies") beyaz perdede ilk kez bir araya getiren "The Judge/Yargıç"ı sunar. Oscar adayı Vera Farmiga ( "Up in the Air") ve Oscar sahibi Billy Bob Thornton'ın ("Sling Blade") da yer aldığı filmi David Dobkin yönetti.

Downey, "The Judge/Yargıç"ta, büyük şehirde savunma avukatı olan Hank Palmer'ı canlandırıyor. Hank bir kasaba yargıcı olan, arasının açık olduğu babası (Duvall) cinayetle suçlanınca çocukluğunun geçtiği yere döner. Gerçeği öğrenmek için çabalayan Hank, bu süreçte yıllar önce bırakıp gittiği ailesiyle de yeniden bağ kurar.

Filmin yıldız oyunculardan oluşan kadrosunda Vincent D'Onofrio, Jeremy Strong, Dax Shepard, Leighton Meester, Ken Howard, Emma Tremblay, Balthazar Getty ve David Krumholtz da yer alıyor.

"The Judge/Yargıç"ın yapımcılığını Susan Downey, David Dobkin ve David Gambino; yönetici yapımcılığını ise Herbert W. Gains, Robert Downey Jr., Jeff Kleeman ve Bruce Berman üstlendi. Filmin senaryosu Nick Schenk ve Bill Dubuque; hikayesi de Dobkin ve Schenk'in imzasını taşıyor.

Dobkin'in kamera arkası ekibi, görüntü yönetiminde Oscar ödüllü Janusz Kaminski ("Saving Private Ryan", "Schindler's List"), yapım tasarımında Mark Ricker, kurguda Mark Livolsi ve kostüm tasarımında Marlene Stewart'tan oluşuyor. Filmin müziği on iki kez Oscar adayı olmuş Thomas Newman'a ("Saving Mr. Banks", "Skyfall") ait.

Warner Bros. Pictures'ın Village Roadshow Pictures işbirliğiyle sunduğu, Big Kid Pictures/Team Downey yapımı bir David Dobkin filmi olan "The Judge/Yargıç"ın dağıtımını, bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures ve seçili bölgelerde Village Roadshow Pictures gerçekleştirecek...(Yapım bilgilerinin devamı ektedir.)

Kaynak: Chip.com.tr
YORUMLAR
500

Son Dakika Teknoloji Chıp Online ile Sinema Keyfi! - Son Dakika


Advertisement