CHP Çorum Milletvekili Adayı Börekçi Osmancık'ta - Son Dakika

CHP Çorum Milletvekili Adayı Börekçi Osmancık'ta

25.05.2011 16:45
CHP Çorum Milletvekili Adayı Börekçi Osmancık'ta, System.String[]

CHP Çorum milletvekili adayı Sait Börekçi, seçim çalışmaları kapsamında Osmancık'ı ziyaret etti.

12 Haziran genel seçimleri öncesi ilçedeki esnafı ziyaret eden Börekçi, 25 yıllık esnaflık birikimiyle seçmenlerin oylarına talip olduğunu söyledi.

Esnaflık yapan vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Börekçi, her gittiği ilçede esnafın sorunları olduğunu gördüğünü, esnafın iş yapamaz hale getirildiğini, tarım ve hayvancılığın bilinçli olarak iktidar döneminde bitirilmeye çalışıldığını savundu.

Osmancık'a yapılan yatırımların çoğunun eski yatırımlar olduğunu söyleyen Börekçi, "Başbakan'ın Çorum mitingi sonrasında yapılan yatırımların yer aldığı listeyi inceledik. Listede Osmancık adına yapılan yatırımlardan 4'ünün eski yatırımlar olduğunu gördük. Var olanı sanki yeniymiş gibi göstermeye çalışıyorlar" dedi.

Köy muhtarları ile de bir araya gelen Börekçi, muhtarların da istek ve şikayetlerini dinledi.

CHP Çorum milletvekili adayı Börekçi'nin Osmancık'ta yaptığı esnaf ziyaretine çok sayıda partili eşlik etti.

- ÇORUM

Kaynak: AA

Son Dakika Politika CHP Çorum Milletvekili Adayı Börekçi Osmancık'ta - Son Dakika


Son Dakika

Bakan Çavşuğlu'nun Alman mevkidaşıyla ortak basın toplantısına Mesut Özil diyaloğu damga vurdu Mesut Özil, "Geçmiş ve gelecek" mesajıyla Fenerbahçe formalı fotoğrafını paylaştı Kadıköy'de evsiz bir vatandaş sokakta donarak hayatını kaybetti Kasımpaşa, Chelsea'den Danny Drinkwater ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı Felç geçiren oyuncu Sabina Toziya, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı Kar nedeniyle kayan kamyonet köprüde asılı kaldı, sürücü mucizevi bir kurtuluşa imza attı Kendisini kahvaltı için uyandıran eşini ve küçük kızını kaynar suyla haşlayan cani koca: Karım bana hakaretler etti, kazara oldu Yaptığı tespite gülerek karşı verilmesi Doğu Perinçek'i sinirlendirdi: Haddini bil, otur orada adam gibi