CHP'de bir taciz iddiası daha! Mağdur kadının ifadeleri kan dondurdu - Son Dakika

CHP'de bir taciz iddiası daha! Mağdur kadının ifadeleri kan dondurdu

04.12.2020 23:03

CHP Maltepe teşkilatındaki taciz olayının ardından CHP Sultangazi İlçe Başkanı'nın da bir kadını taciz ettiği iddia edildi. İddia sahibi genç kadın yardım vaadiyle CHP Sultangazi İlçe Başkanı M.P. ile tanıştığını, ilk başlarda kendisine başkanın yardımcı olduğunu ama sonradan cinsel saldırıya maruz kaldığını ileri sürdü.

CHP Sultangazi İlçe Başkanı M.P.'nin bir kadına cinsel saldırıda bulunduğu iddia edildi. Yaşadıklarını TV100'e anlatan mağdur kadın, M.P.'nin kendisine olanları anlatmaması için para teklif ettiğini söyledi.

"KÖTÜ GÖZLE BAKMAYA BAŞLADI"

Genç kadın cezaevindeki eşinden tehdit aldığını CHP Kadın Kolları'na iletince ilçeye davet edildiğini, burada CHP Sultangazi İlçe Başkanı M.P. ile tanıştırıldığını ifade etti. Genç kadın, "A. Abla ile ben odasına girdik. 'Senin için elimden geleni yapacağım' dedi. Numaramı kendisine verdim, o da bana telefon numarasını verdi. Benim başımdan bir sıkıntı geçti. Ben onu anlatınca bu sefer onu koz mu bildi kendine bilemiyorum. Bunu kullanmaya başladı. Kötü gözle bakmaya başladı" dedi.

"ZORLA ÖPMEYE KALKTI"

Genç kadın birisiyle ilişkiye girdiğini ve hamile kaldığını bunu CHP Sultangazi İlçe Başkanı M.P.'ye anlattığını, kendisine kürtaj olması için ilçe başkanının yardımcı olduğunu, kürtaj olduktan sonra yanına gittiğini anlattı: "Gazi Hastanesi'nde onun yardımıyla kürtaj oldum. Kısa bir süre sonra iş için beni Gazi'deki emlakçı ofisine çağırdı. Zorla beni öpmeye kalktı ve öptü de. Zorla öptü. Ben biraz sert davranınca, rengi değişti. Bence o gün beni oraya planlı çağırmıştı. Sahip olmak için çağırmıştı. Ben ona baba diye hitap ediyordum. Geceleri son dönemde bana 'aşkım' diye yazmaya başlamıştı."

"DARP EDİP TEHDİTTE BULUNDU"

Genç kadının yaşananları anlatmasından korktuğu için M.P bir süre sonra genç kadını tehdit etmeye başladı. Hatta bir parti toplantısında rastladığında konuşur korkusuyla kendisini darp ettiğini iddia eden genç kadın, "Beni parti toplantısında itti ve çenemi sıktı" dedi.

"PARAYLA SUSMAMI SAĞLAMAYA ÇALIŞTI"

Genç kadın CHP Sultangazi İlçe Başkanı M.P'nin susması için bir aracıyla Küçükköy'de kendisine 2 bin 500 lira para getirdiğini ayrıca eşiyle birlikte bir kafede kendisiyle buluşup konuşmak istediğini beyan ettiğini ileri sürdü. Mağdur kadın, "Kafeye gittiğimde Gazi'den 10-15 kişilik adamlarını yollayıp üstüme saldı. Telefon açtım, şu an gitmezseniz 155'i arayacağım deyince kaçtılar" diyerek böylece kurtulduğunu ifade etti.

CHP'de bir taciz iddiası daha! Mağdur kadının ifadeleri kan dondurdu

Son Dakika Güncel CHP'de bir taciz iddiası daha! Mağdur kadının ifadeleri kan dondurdu - Son Dakika


YORUMLAR (7)
  • Serdar KEBAN: Murat Poyraz abimizi 1992 yılından beri tanırım 28 yıllık tanıdığım bildiğim, günün hemen hemen her saati birlikte yıllarca aynı yerde çalıştığım, yedliği içtiği sevdiği sevmediği, içini dışını, herşeyini gayet iyi bildiğim Murat Poyraz abimiz ASLA ve ASLA böyle bir şey yapmaz, tenezzül dahi ermez. Bu bir komplodur iftiradır. Karalama kampanyasıdır. Eşini aldatıp orospuluk yapıp hamile kalan bir pisliğin, belli bir menfaat-çıkar uğruna, iftira atması normaldir çünkü orospuluk ruhuna işlemiştir. Murat Poyraz çirkin bir iftiraya kurban edilmek istenmektedir. Büyük komplo tuzağına düşürülmek istenmektedir. O kadın da, ar namus vicdan olsa, öncelikle kocası hapiste diye onu boynuzlayıp hamile kalmazdı, sonrada baba dediği bir büyüğüne, onun mağduriyetini gideren bir büyüğüne, böyle bir iftira atmazdı. İlahi adalet de elbet Birgün tecelli edecek, öteki taraftada bunun hesabını verecek elbet. Sayın Başkan seni bilen biliyor, tanıyan tanıyor, böyle bir şey asla yapmayacağına inanıyoruz. Arkandayız. Yanındayız. Gündem kadına taciz şiddet olayları ile sarsılırken, seni nasıl vururuz diye düşünüp bu yolu benimsemişler. Taktikleri ellerinde patlar merak etme. Biz seni biliyoruz. Başın dik alnın açık doğru bildiğin yolda yürümeye devam Başkan. Sana bu tezgahı kurup, kurdurup, oynayanlar, oynatanlar Utansın. Sakın yapmadığın bir şey için , elalem ne düşünür diye utanma çünkü seni tüm Gazi halkı biliyor. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • yazik: kocasini aldatan ,yuvasini yikan ,herkese ibret olsun ,sahipsiz kaldigin zaman insanin basina neler gelmez Cevap Yaz 5 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

ABD'nin yeni başkanı Joe Biden, el bastığı İncil'i 1973'ten beri bütün yemin törenlerinde kullanmış Mustafa Cengiz'in başlattığı kampanya soruldu, Terim'in yüzü şekilden şekile girdi Galatasaray, Henry Onyekuru'nun transferi için Monaco ile anlaştı ABD bu kareyi konuşuyor! Melania Trump'ın seçimi veda gününe damga vurdu Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Son Dakika: Destekleme ve yetiştirme kursları ile takviye kurslarında yüz yüze eğitim 22 Ocak'ta başlayacak Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı