Son Dakika Haberleri: Çiftlik Bank'la İlgili Soruşturma Başlatıldı!

Çiftlik Bank'la İlgili Soruşturma Başlatıldı!

7 gün önce

Çiftlik Bank ile ilgili "nitelikli dolandırıcılık, suç örgütü kurma, yönetme ve üye olma" suçlarından soruşturma başlatıldı.

Bursa'nın İnegöl Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, Çiftlik Bank ile ilgili "nitelikli dolandırıcılık, suç örgütü kurma, yönetme ve üye olma" suçlarından soruşturma başlatıldı.

12 MART'TA NİTELİKLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

İnegöl Cumhuriyet Başsavcılığının internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Kamuoyunda Çiftlik Bank olarak bilinen sisteme katılımcı olarak para yatıran 20 müştekinin yapmış olduğu başvurular neticesinde 12 Mart tarihinde nitelikli dolandırıcılık, suç örgütü kurma, yönetme ve üye olma suçlarından soruşturma başlatılmıştır." bilgisi verildi.

"EL KOYMA İŞLEMİ BAŞLATILDI"

Açıklamada, şu ifadeler yer aldı:

Bu kapsamda, ilgili şirketin İnegöl'de bulunan işletmelerinde 13 Mart tarihinde arama ve el koyma işlemlerine başlanmıştır. Başsavcılığımızca şirketin mal varlığını üçüncü şahıslara devir ve temlik yoluyla kaçırmasının önlenmesi maksadıyla gerekli tedbirler alınmıştır.
Öğrencilerini "Raket Tutmayı Öğretiyorum" Diye Taciz Etti, 80 Yıl Yedi 16 Yaş ve Üzerindeki Araçlara 10 Bin TL'lik ÖTV İndirimi Geldi

Facebook, 50 Milyon Kullanıcının Verilerinin Paylaşıldığını Kabul Etti Erdoğan, Alman Mevkidaşıyla Zeytin Dalı Harekatı Hakkında Bilgi Paylaşımında Bulundu