Son Dakika Haberleri: Çocuklar Duymasın'da Haluk ve Meltem Yolun Sonuna Geldi

Çocuklar Duymasın'da Haluk ve Meltem Yolun Sonuna Geldi

3 gün önce

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Çocuklar Duymasın'da reytingleri yükselten Haluk ve Meltem ayrılığı önümüzdeki bölümlerde boşanma ile sonuçlanacak.

Kanal D ekranlarında yayınlanan  Çocuklar Duymasın'da Haluk ve Meltem'in ayrılığı herkesi üzmüştü. Şimdiye kadar izlemiş olduğumuz romantik, komik ve neşe dolu anlarıyla herkesi etkileyen Haluk ve Meltem ilişkisi son bölümlerde duygusal anlara sahne olmaya başladı.

REYTİNGLER YÜKSELİŞE GEÇTİ

Haluk ve Meltem'in ayrılığının ardından reyinglerde ciddi bir yükselişe geçen dizide farklı alternatifler üzerinde durulmaya başladı.

YOLUN SONUNA GELDİLER

Önümüzdeki haftalarda yayınlanacak yeni bölümlerde Haluk ve Meltem'i boşamayı hedefleyen yapımcı  Birol Güven'in Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisine yeni bir yol çizecek.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Vatanım Sensin'e Damga Vuran Sahne! Yunan Asker, Azize'ye Tecavüz Etti Vatanım Sensin'e Leon ve Hilal'in Öpüşme Sahnesi Damga Vurdu
Bir Döneme Damga Vuran Aysun Kayacı'dan Geriye Oryantal Dansı Kaldı Davalık Olan Gülben Ergen ve Erhan Çelik Uzlaşmaya Varmadı