Çorum Belediyesi Hitit Rallisi Sona Erdi - Son Dakika

Çorum Belediyesi Hitit Rallisi Sona Erdi

20.09.2015 19:28
Çorum Belediyesi Hitit Rallisi Sona Erdi, System.String[]

Ankara Otomobil Sporları Kulübü (ANOK) tarafından ilk kez "Hitit diyarı" Çorum'da düzenlenen "Çorum Belediyesi Hitit Rallisi" sona erdi.

Ankara Otomobil Sporları Kulübü (ANOK) tarafından ilk kez "Hitit diyarı" Çorum'da düzenlenen "Çorum Belediyesi Hitit Rallisi" sona erdi.

Çorum Belediyesinin daveti üzerine ilk kez kentte organize edilen Hitit Rallisi, dün akşam, ralliye ilk kez konulan gece etabıyla başladı. Yarışlara katılan 43 takım, 5 kategoride 8 etap üzerinden gerçekleştirilen yarışlarda birinci olabilmek için mücadele etti.

Dağlık bölgede yer alan Kırkdilim ve Çatak mevkilerindeki zorlu yollardan oluşan parkurlarda, gece ve gündüz etaplarında yarışan pilotlar, yarışmayı, Gazi Caddesindeki belediye binası önünde kurulan finiş noktasında tamamladı.

Yarışlar sonunda dereceye giren takımlara Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer ve ANOK Başkanı Metin Ertuğrul tarafından kupa verildi.

Çorum Belediyesi Hitit Rallisi'nde dereceye giren takımlar şu şekilde sıralandı:

Genel Klasman

1- Hakan Ertarman - Yunus Emre Bol

2- Alptekin Işıkalp - Selin Özgür

3- Kenan Kar - Erdal Boz

Kategori 1

1- Emrah Ali Başo - Semih Erkal

2- Mehmet Civelek - Bülent Altınok

Kategori 2

1- Alptekin Işıkalp - Seliz Özgür

2- Kenan Kar - Erdal Boz

3- Okan Tanrıverdi - Soner Tamer

Kategori 3

1- Hakan Ertarman - Yunus Emre Bol

2- İsmet Toktaş - Kaan Özşenler

Kategori 4

1- Yüksek Özgür - Erhan Arıkan

2- Tarık Gökçen - Bahadır Özcan

3- Vehbi Usluoğlu - Sonay Usluoğlu

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Çorum Belediyesi Hitit Rallisi Sona Erdi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Merih Demiral'lı Juventus, evinde Dinamo Kiev'i 3-0 mağlup etti Son Dakika: Koronavirüs aşısında kimler öncelikli olacak? Bilim Kurulu, aşılamada 4 aşamayı belirledi Canlı yayında şoke eden itiraf! Evli ve 5 çocuk babası şahıs, 18 yaşındaki kızı alıkoydu Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Recep Öztürk: Koronavirüs etkisini 2022'nin ilk aylarına kadar sürdürebilir Çin'de mezbahada 'sosis' yapılmak için bekleyen 40 köpek bulundu Günlerdir kayıp olarak aranan sosyal medya fenomeni Alexis Sharkey, çırılçıplak halde ölü bulundu ABD Hastalıkları Kontrol ve Önleme Merkezi, karantina süresini 7 ila 10 gün olarak güncelledi Yağmur Aşık'ın Emre Aşık için tuttuğu iddia edilen kiralık katil: Benden hamile kaldı