Son Dakika Haberleri: Çorum Yaralı Köpeğe Gölge Oldular

Çorum Yaralı Köpeğe Gölge Oldular

29 gün önce

Yaralı köpeğe gölge oldularÇorum'da okuldan dönen kız öğrenciler, yolda gördükleri yaralı köpeği bir an olsun yanlız bırakmadı.

Yaralı köpeğe gölge oldular

Çorum'da okuldan dönen kız öğrenciler, yolda gördükleri yaralı köpeği bir an olsun yanlız bırakmadı. Öğrencilerin güneşli havada gölge olmaya çalıştıkları köpek, tedavisi için belediye ekiplerince alındı.

Gazi Caddesi üzerinde okuldan dönen iki kız öğrenci, yolda hareketsiz halde yatan köpeği fark etti, belediyeyi arayarak yardım istedi. Öğrenciler, ekipler gelene kadar başından ayrılmadığı ve güneşten korunması için yanında durup gölge olmaya çalıştıkları köpekle su ve yiyeceklerini de paylaştı. Bölgeye gelen belediye görevlileri köpeği alarak Çorum Belediyesi Sokak Hayvanları Bakım Merkezi'ne götürdü. Ayağına diken battığı tespit edilen köpek vetenerice tedavi edildi.
Çorum Yaralı Köpeğe Gölge Oldular
Haber Yayın Tarihi : 20.05.2019 02:22 Kaynak: DHA



KONDA'dan 23 Haziran İstanbul seçimi değerlendirmesi: İmamoğlu lehine fark açılacak Suriye Dışişleri Bakanı Muallim: Umarız ordumuzla Türk ordusu savaşmaz Ekrem İmamoğlu'ndan ortak yayın açıklaması: Didem Arslan'ı Yıldırım istemedi