Son Dakika Haberleri: Cristiano Ronaldo'nun Saati, Basın Toplantısına Damga Vurdu

Cristiano Ronaldo'nun Saati, Basın Toplantısına Damga Vurdu

4 ay önce

Juventus'un Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, Manchester United maçı öncesinde düzenlenen basın toplantısında konuştu. Basın toplantısına yıldız oyuncunun 7 milyon liralık saati damga vurdu.

Juventus'un Şampiyonlar Liginde Manchester United ile oyanacağı maç öncesi düzenlenen basın toplantısına katılan Cristiano Ronaldo, yeni aldığı saatini adeta görücüye çıkardı. Basın toplantısında saatini göstermek için çabaladığı izlenimi uyandıran Cristiano Ronaldo'nun sürekli elini kaldırmak için adeta bahane kolladığı gözlendi.

SIK SIK SOL ELİNİ KALDIRDI

Fazlaca su için, basın mensuplarını dinlerken çenesini tutan, konuşurken sık sık sol elini kaldıran Cristiano Ronaldo, insanların kolundaki saate odaklanmasına neden oldu. Üzerinde elmas işlemeler bulunduran Cristiano Ronaldo'nun saati, basın toplantısında konuşulanların önüne geçti.

SAATİN FİYATI 7 MİLYON TL

Kimnsenin gözlerini ayıramadığı Cristiano Ronaldo'nun saatinin fiyatını öğrenenler ise duyduklarına inanamadı. Cristiano Ronaldo, üzerinde 424 elmas parçası bulunan saat için tam 930 bin pound ödedi. Bu para Türk Lirasına çevrildiğinde 7 milyon TL ediyor.

(Skor)


YORUMLAR


Sedat Peker, Ne İş Yaptığını ve Aylık Gelirini Açıkladı Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu

AK Parti'den Aday Gösterilmeyen Belediye Başkanı, 3 Bin Kişi ile Birlikte CHP'ye Geçti