Son Dakika Haberleri: Çukur'da Nefes Kesen Final! Sahte Baykal Öldürüldü

Çukur'da Nefes Kesen Final! Sahte Baykal Öldürüldü

5 gün önce

Reyting listesinde fırtına gibi esen Çukur'un son bölüm final sahnesi büyük heyecana sahne oldu. Sahte Baykal, Yamaç'a gerçekleri anlatmak üzereyken öldürüldü.

Geçtiğimiz bölümde Sena ve Mahsun'un ölerek veda etmesinin ardından diziye bir isim daha veda etti. Siyah yüzüklünün Baykal'ın yerine geçirdiği sahte isimYamaç'a gerçekleri anlatmak üzereyken öldürüldü.

YAMAÇ ÖLMEK ÜZEREYKEN KAPAĞI AÇTI

Çukur'un 15 Nisan Pazartesi yayınlanan 61. son bölümünde şaşırtan gelişmeler yaşandı. Çukur'da Sena'nın ölümünün ardından kendisine bırakılan notla şaşkına uğrayan Yamaç, siyah yüzüklü kişi tarafından akvaryuma kapatıldı. Ancak Yamaç ölmek üzereyken siyah yüzüklü kapağı açtı.

SAHTE BAYKAL ÖLDÜRÜLDÜ

Çukur'a yeni katılan Ahmet Melih Yılmaz'ın canlandırdığı Timsah karakteri ise son bölüme damga vurdu. Yamaç'a ulaşmak isteyen Timsah, Cumali'yi kaçırdı. Diğer yandan ise siyah yüzüklünün, Baykal'ın yerine koyduğu kişi ortaya çıktı. Sahte Baykal öldürülmek üzereyken kaçtı ve mahalleye geldi. Yamaç'a tüm gerçekleri anlatmak üzere olan sahte Baykal dürbünlü tüfekle vurularak öldürüldü.

SİYAH YÜZÜKLÜ, YAMAÇ'I AKVARYUMA KAPATTI

Çukur son bölümde Yamaç, Yüzüklü'nü kendisine bıraktığı küpürler sayesinde Gül Pavyon'a gidiyor. Sena ile olan anıları gözünün önünden geçiyor. Sena'nın hayatını kaybettiği akvaryuma bu kez Yamaç giriyor. Yamaç'ın gözlerini kapadığı sırada Yüzüklü, akvaryumun kapağını kapatıyor. Sena'nın başlangıç olduğunu, daha çok görüşeceklerini söylüyor ve kapağı açıyor.

Haber Yayın Tarihi : 16.04.2019 09:04 

YORUMLAR (4)
  • Hiiii: Izleyin izletin ; keyif dizi dediginiz program çocuklarinizin hayatini degistirecek. Evlendirme programlari neden kaldirildi, ahlaksizlik nedeniyle , aaa mafya cinayet öldürme bunlar serbest tabiii ülkede... Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • ÖLEN BAYKAL: Yüzük = Yücel Eleştirenler var yok izleyen koyun falan filan ne diye habere bakıp geliyorsun o zaman Keçi. . Cevap Yaz 2 2 Yayından Kaldır


Felaketle Sonuçlanan Define Kazısına Ait Video Görüntüsü Ortaya Çıktı Şarkıcı Tuğba Özerk, 40 Gün Önce Kaybettiği Babası İçin Türkü Okudu Ali İhsan Yavuz'dan İstanbul Açıklaması: YSK, Pazartesi Görüşmeye Başlayacak Kocasını, "İlişkiye Girmek İstediği İçin Öldürdüm" Diyen Kadın, Hakim Karşısına Çıktı