Son Dakika Haberleri: Çukurova'da Engellilerle Anlamlı İftar Programı

Çukurova'da Engellilerle Anlamlı İftar Programı

3 ay önce

Çukurova Müftülüğü engelli vatandaşlara Salbaş'ta bir iftar programı düzenledi.

Çukurova'da Engellilerle Anlamlı İftar Programı, System.String[]

Çukurova'da Engelli Vatandaşlar ve Aileleri İftar Yaptı

Engelli vatandaşlarve ailelerine yönelik verilen iftar yemeğine, ÇukurovaMüftüsü Hüseyin Gün veİl Engelli koordinatörü Şule Taş, İlçe Engelli Koordinatörü Sümeyye Çamlı, Salbaş Kantin Camii imamı Sabit Gildir ,Kur'an Kursu Öğreticileri Şerife Şeyban, Nayile Ünsal ve Mesule Temel, engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.

İftar programı Salbaş Kantin Camii imamı Sabit Gildir'in Kur'anı Kerim tilaveti ile başladı.

Müftü Hüseyin Gün, Ramazan ayının fazileti hakkında kısa bir konuşma yaptı. İftar programına katılan engellibireyler ve aileleriyle birlikte iftar yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Peygamber Efendimizin (s.a.s.) "Allah sizin suretlerinize bakmaz. O ancak sizin kalplerinize bakar." buyurduğu hadis-i şerifini hatırlatan Müftü Hüseyin Hepimiz bu dünyada misafiriz, bu bereket sofrasında buluştuğumuz gibi cennet sofralarında da sizlerle buluşmayı niyaz ediyorum." dedi.

Misafirlerin bulunduğu masaları tek tek dolaşan Müftü Gün, teşriflerinden dolayı herkese teşekkür etti.

İftar programına katılan dernek yöneticileri, engelli vatandaşlar ve aileleri ise iftar sofrasında birlikte olmalarından dolayı İlçe Müftüsü Hüseyin Gün'ün şahsında, ekibine ve Başkanlığımıza teşekkürlerini ilettiler.

Haber Yayın Tarihi: 18.05.2019 12:15 Kaynak: BültenlerBir anda ortaya çıkıp yaşlı kadını raylara itti! O anların görüntüleri yayınlandı İşte Benim Stilim yarışmacısı Bahar Candan'dan tepki çeken klip Ahlaksız turist çift otelin balkonunda cinsel ilişkiye girdi