Son Dakika Haberleri: Erdoğan: Gümüşhane ve Bayburt'a Hizmet Verecek Havaalanı 2020'de Bitecek

Erdoğan: Gümüşhane ve Bayburt'a Hizmet Verecek Havaalanı 2020'de Bitecek

27 gün önce

Bayburt'ta vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "2020'ye kadar Gümüşhane ve Bayburt'a hizmet verecek olan havaalanımızı bitireceğiz" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ErdoğanBayburt'ta il kongresi toplantısı öncesinde vatandaşlara seslendi. Erdoğan, "İnşallah 2020'ye kadar Gümüşhane ve Bayburt illerimize hizmet verecek olan havaalanımızı bitireceğiz. Bu havaalanımızla birlikte artık Gümüşhane'nin, Bayburt'un uzun yol sıkıntısı aşılmış olacak" diye konuştu.

"BAYBURT'UN UZUN YOL SIKINTISI AŞILACAK"

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

2020'ye kadar Gümüşhane ve Bayburt'a hizmet verecek olan havaalanımızı bitireceğiz. Havaalanımızla birlikte artık Gümüşhane'nin, Bayburt'un uzun yol sıkıntısı aşılmış olacak. Gümüşhane ve Bayburt'a kapalı spor salonlarının da talimatını verdim. Bu salonlarımız da 3 bin ila 4 bin kişiyi rahatlıkla alabilecek salonlarımız olacak. İçeride kongreyi hızlandıralım çünkü bugüne 2 ilimizin kongresini planladık. Bayburt'tan Gümüşhane'ye geçip, il kongresini de yapacağız.

"BAYBURT BİZİ SEVDİ"

Bayburt işini iyi biliyor. Siyasette Bayburt, referandumda da Cumhurbaşkanlığında da bir numara. Bayburt bizi sevdi, biz de Bayburt'u sevdik. İnşallah 2019'da da Bayburt bu kararlılığını yine gösterecek ben buna inanıyorum. Kapı kapı dolaşmaya var mıyız? Hiçbir yeri boş bırakmayacağız değil mi? Allah sizlerden razı olsun.Son Dakika! ABD'den Dönen Mesut Yılmaz ve Eşine Oğullarının Ölüm Haberi Verildi Dünyaca Ünlü Akrobat Wang Yongning 62'nci Kattan Düşüp Öldü
Son dakika... Mesut Yılmaz ve Eşi Acı Haberi Duyar Duymaz Hastaneye Koştu