Son Dakika Haberleri: Defne Samyeli: Kızlarımla Gurur Duyuyorum

Defne Samyeli: Kızlarımla Gurur Duyuyorum

8 gün önce

Önceki gün Bebek sahilinde bir mekan çıkışı görüntülenen deneyimli sunucu Defne Samyeli, "Kızlarım olduğu için demiyorum ama onlarla gurur duyuyorum." dedi.

Geçen gün  Bebek'te bir mekan çıkışı görüntülenen ünlü sunucu  Defne Samyeli, kızları Deren ve Derin ile gurur duyduğunu söyledi.

"PROJELERDE YER ALMAYI AMAÇLIYORUZ"

Haber spikeri ve oyuncu  Defne Samyeli, önceki gün  Bebek sahilinde bir mekan çıkışı görüntülendi. Kızları Deren ve Derin ile birlikte objektiflerimize poz veren  Defne Samyeli, "Kızlarım olduğu için demiyorum ama onlarla gurur duyuyorum. Üçümüze de ayrı ayrı televizyon projeleri geliyor. Önümüzde ki sezon için gelen kaliteli teklifleri değerlendirip projelerde yer almayı hedefliyoruz" dedi.

OKULLARI AKSAMAYACAK

Yer alacakları projelerin kızlarının okullarını aksatmaması için özel çaba sarf edeceklerini belirten Samyeli, "Kısacası Sezon başladığında hangi ülkede hangi proje ile yer alacağımızı bilemiyoruz. Okullarında normalde başarılılar ama televizyon projeleri onların okullarını aksatmayacak şekilde düzenlemeyi de yapmamız gerek" şeklinde konuştu.

Anne ve kızları böyle görüntülendi;


Caner Erkin'in Eski Eşi Asena Atalay Bodrum'da Genç İş Adamıyla Aşka Yelken Açtı Ünlü Piyanist Fazıl Say, Konserde Ezan Sesini Duyunca Parçalarına Ara Verdi
Burcu Esmersoy'u Hindistan'da İnek Yalayınca, Neye Uğradığını Şaşırdı İrem Derici, Yonca Evcimik ve Gökçe'nin Çektiği Klip Aksiyon Filmlerini Aratmadı