Güzel Modacı Tuana Schumacher, Demet Akalın'ın Tarzını Eleştirdi: Göz Yoruyor - Son Dakika

Güzel Modacı Tuana Schumacher, Demet Akalın'ın Tarzını Eleştirdi: Göz Yoruyor

17.04.2019 14:39

Giyim sektöründeki başarılarıyla adını duyuran Tuana Schumacher, Türk kadınlarının giyim tarzları hakkında konuşurken Demet Akalın'ı "Göz yoruyor" diyerek eleştirdi.

Giyim sektöründe uzun yıllardır çalışan Tuana Schumacher, kadın giyiminde ünlü markaları Türkiye'ye getirerek modayı yeni baştan yazmaya devam ediyor.

Hobi olarak başladığı moda yolculuğunda uzmanlaşan Tuana Schumacher, sanat camiasının gözde kadınlarının giyimi hakkında da gündeme bomba gibi düşecek yorumlar yaptı.

ALEYNA'YI GİYDİRMEK İSTİYOR

Türk ünlülerden Aleyna Tilki'yi giydirmek isteyen Tuana Schumacher, Tilki'nin standartları zorlayan bir tarzının olduğunu dile getirdi.

Tuana Schumacher

"DEMET AKALIN GÖZ YORUYOR"

Schumacher, pahalı kıyafetleri ve ayakkabılarıyla anılan Demet Akalın'ın tarzı hakkında da olay açıklamalarda bulunarak şöyle dedi: "Demet Akalın'ın tarzı gözümü çok yoruyor. Kıyafetlerine ve ayakkabılarına çok para harcıyor fakat başarısız görünüyor."

Güzel Modacı Tuana Schumacher, Demet Akalın'ın Tarzını Eleştirdi: Göz Yoruyor
Güzel Modacı Tuana Schumacher, Demet Akalın'ın Tarzını Eleştirdi: Göz Yoruyor

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Magazin Güzel Modacı Tuana Schumacher, Demet Akalın'ın Tarzını Eleştirdi: Göz Yoruyor - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (4)
  • 1234: Haklı yaptığı eleştride ama dönüp bir de kendi tarzına baksa,kendi giydikleri Demet kadar göz yormaya bilir ama oldukça kötü.Eleştirmeden önce dönüp bir de kendinize baksanız. Cevap Yaz 8 1 Yayından Kaldır
  • Mustafa: Her önüne gelen modacı sanatçı oluverdi bilip bilmeden başkasını eleştiren insanın tarzını iyi değil gözüyle bakan eleştiren kişiler var oysa bu kadını ilk kez adını duydum demeti hiç sevmem ama bu ülkede dediğim gibi herkes bilirkişi olmuş anlasın anlamasin herkes onun için bu ülke kalkınmiyor gerçekden uzman olan değil ağzı olan yorum yapıyor Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

G.Saray Falcao'yu satarsa, bonservisinin yüzde 60'ı Monaco'ya verilecek 6 ay sonra ortaya çıktı! Annesini korumak isteyen işkence edip diri diri yakmışlar Erdoğan'dan "Artan korona vakaları sonrası yeni tedbirler gelecek mi?" sorusuna yanıt Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinop'ta S-400'lerin test edildiğini doğruladı Esir alınan Ermeni askerden olay itiraf: PKK Karabağ'da savaşıyor, askerler aylık 600 dolar maaş alıyor Çiftçi ve hayvancılık destek ödemeleri bugün hesaplarda olacak Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, İstanbul'daki pandemi toplantısına çağrılmayan İmamoğlu'yla görüşecek Ermeni komutan cepheden kaçan askerlerini ikna etmeye çalıştı: Görevinize devam edin