Son Dakika Haberleri: Güzel Modacı Tuana Schumacher, Demet Akalın'ın Tarzını Eleştirdi: Göz Yoruyor

Güzel Modacı Tuana Schumacher, Demet Akalın'ın Tarzını Eleştirdi: Göz Yoruyor

8 gün önce

Giyim sektöründeki başarılarıyla adını duyuran Tuana Schumacher, Türk kadınlarının giyim tarzları hakkında konuşurken Demet Akalın'ı "Göz yoruyor" diyerek eleştirdi.

Giyim sektöründe uzun yıllardır çalışan Tuana Schumacher, kadın giyiminde ünlü markaları Türkiye'ye getirerek modayı yeni baştan yazmaya devam ediyor.

Hobi olarak başladığı moda yolculuğunda uzmanlaşan Tuana Schumacher, sanat camiasının gözde kadınlarının giyimi hakkında da gündeme bomba gibi düşecek yorumlar yaptı.

ALEYNA'YI GİYDİRMEK İSTİYOR

Türk ünlülerden Aleyna Tilki'yi giydirmek isteyen Tuana Schumacher, Tilki'nin standartları zorlayan bir tarzının olduğunu dile getirdi.

Tuana Schumacher

"DEMET AKALIN GÖZ YORUYOR"

Schumacher, pahalı kıyafetleri ve ayakkabılarıyla anılan Demet Akalın'ın tarzı hakkında da olay açıklamalarda bulunarak şöyle dedi: "Demet Akalın'ın tarzı gözümü çok yoruyor. Kıyafetlerine ve ayakkabılarına çok para harcıyor fakat başarısız görünüyor."

Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 02:39 Kaynak: Bültenler

YORUMLAR


Genç Kadın, Kendisini Takip Edip Cinsel Organını Gösteren Sapığı Kameraya Kaydetti! Gökhan Özoğuz, Uçağı Rötar Yaptığı İçin Personele Hakaret Eden Kadına Sitem Etti Şanlıurfa'da Fuhuş Operasyonu: 5 Gözaltı Oyuncu Serkan Balbal, Dün Havaalanında Yaşanan Olayın İç Yüzünü Anlattı