Demirbakan: "Takımın enerjisini pozitife çevireceğiz" - Son Dakika

Demirbakan: "Takımın enerjisini pozitife çevireceğiz"

22.09.2019 20:07

- Demirbakan: "Takımın enerjisini pozitife çevireceğiz" Eskişehirspor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan: "Takımın gücünü ortaya çıkarmak istiyoruz" "İlerleyen maçlarda daha iyi olacağız"ESKİŞEHİR - TFF 1. Lig'in 5.

- Demirbakan: "Takımın enerjisini pozitife çevireceğiz"

Eskişehirspor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan:

"Takımın gücünü ortaya çıkarmak istiyoruz"

"İlerleyen maçlarda daha iyi olacağız"

ESKİŞEHİR - TFF 1. Lig'in 5. haftasında evinde ağırladığı Menemen Belediyespor'u 3-0'lık skorla mağlup eden Eskişehirspor'da Teknik Direktör Coşkun Demirbakan, alınan mağlubiyetler sonrasında gelen galibiyetle takımın enerjisini pozitife çevirmek için çalışacaklarını söyledi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Teknik Direktör Coşkun Demirbakan, ilk 4 haftada kaybedilen puanlara değindi. Oyun olarak eksiklerin olduğuna dikkat çeken Demirbakan, "Teklif geldiğinde de zorluktan kaçmadık. Sorumluluk almamız lazımdı. Yardımcı olmaya geldik. Bunlar bir galibiyet ama ben en sona bakarım. Eksiklerimiz var. Morel olaraktan futbolcularda negatif bir enerji vardı. Biz bunu pozitif haline getireceğiz. Takımın bir gücü var. Ortaya çıkmayan gücü harekete geçirmek istiyoruz. Futbolcularımız tebrik ediyorum. İleride daha iyi olacağız. Menemen Belediyespor biraz sert oynadı. Oyuncularımızın bazınlarında bilek sakatlıkları var. Biz sahada olana bakıyoruz. Taraftara teşekkür ederiz" dedi.

Demirbakan: Takımın enerjisini pozitife çevireceğiz
Demirbakan: Takımın enerjisini pozitife çevireceğiz
Demirbakan: Takımın enerjisini pozitife çevireceğiz
Demirbakan: Takımın enerjisini pozitife çevireceğiz

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Demirbakan: 'Takımın enerjisini pozitife çevireceğiz' - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Merkel'in halefi Türk Armin'in kameralara poz verdiği 813 numaralı künyenin sırrı ortaya çıktı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 3 bin 603 kişilik sosyal atamayı 26 Ocak'ta yapacak Biden'ın göreve başlamasından sonra Rusya ile ilk kriz: Navalny protestolarından ABD'yi sorumlu tuttular Yılmaz Morgül Nişantaşı'nı ringe çevirdi! Gören bakakaldı Galatasaray zorlu Malatya deplasmanında! Canlı anlatım Milli Savunma Bakanlığı, F-16'daki Sniper Pod'a yansıyan dolunayın görüntüsünü paylaştı Gıdada fahiş fiyat şikayeti Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletildi: Mutlaka çözüme ulaştıracağız Kümesine giren tilkiye seslenişi sosyal medyada büyük ilgi gören vatandaşın söyledikleri duygulandırdı