Son Dakika Haberleri: Bir Yıldır Aşk Yaşayan Deniz Seki ve Tayfun Topal Ayrıldı

Bir Yıldır Aşk Yaşayan Deniz Seki ve Tayfun Topal Ayrıldı

2 ay önce

Şarkıcı Deniz Seki, yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı işletmeci Tayfun Topal ile yollarını ayırdı. Çiftin ayrılıklarında neden olarak Seki'nin yoğun iş temposu gösterildi.

Verdiği kilolarla bambaşka birine dönüşen ünlü şarkıcı Deniz Seki, yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı Tayfun Topal'la ayrıldı.

YOLLARINI AYIRDI

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının haberine göre, yaklaşık 1 yıldır aşk yaşayan Deniz Seki ile işletmeci sevgilisi Tayfun Topal, sürpriz bir şekilde ilişkilerine nokta koydu.

YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA UYUM SAĞLAYAMADI

Çiftin ayrılık nedeni de çok görüşememeleri. Deniz Seki'nin yoğun konser temposu ve Tayfun Topal'ın yoğun çalışma şartları çiftin ayrılığına neden oldu.

TAYFUN TOPAL KİMDİR?

1977 doğumlu Tayfun Topal, Star TV' de yöneticilik yaptı. Daha sonra televizyon programları ve Kolpaçino filminin yapımcılığını üstlendi. Çağla Şikel ile Alişan'ın "Her şey Dahil" programını yaptı.

2003 yılından Jüpiter Grubu kuran Topal, yeme-içme sektörünün en büyüklerinden biri oldu. İstanbul ve Bodrum'da People, Grey, Hazine, Nezih gibi tanınmış 20 mekanın sahibi.

Mide Küçültme Ameliyatı Olan Deniz Seki, 33 Kilo Verdi

Deniz Seki, Sarıyer'de Boğaz Manzaralı Köşk Satın Aldı

Deniz Seki, Tayfun Topal'la İlişkisini Instagram Hesabından Paylaştı

Murat Karabova'dan Deniz Seki Açıklaması: Son Pişmanlık Fayda Etmez

Deniz Seki, İşletmeci Tayfun Topal ile El Ele Yakalandı


YORUMLAR


Tek Celsede Boşanan Sunucu Meltem Acet, Eşinden Rekor Tazminat Alacak Otelde Odasına Gizli Kamera Koyup Cinsel İlişki Görüntülerini Canlı Yayınladılar Sinan Akçıl'ın Eşi Burcu Kıratlı'dan Tesettürlü Fotoğraf!