Denizli'de Gübre ve Gübreleme Semineri - Son Dakika

Denizli'de Gübre ve Gübreleme Semineri

15.02.2012 11:38
Denizli'de Gübre ve Gübreleme Semineri

GÜBRETAŞ, bilinçli tarımın yaygınlaşmasını amaçlayaneğitim toplantılarına devam ediyor.

Gübre sektöründe 60 yılı geride bırakan ve sektörde eğitime büyük önem veren GÜBRETAŞ, tarım danışmanlarına yönelik "Gübre ve Gübreleme" seminerini 14 Şubat'ta Denizli'de gerçekleştirdi. Seminere yaklaşık 200 kişi katıldı.

4 Şubat'ta Denizli'de "Gübre ve Gübreleme" konulu seminer düzenleyen GÜBRETAŞ, sosyal sorumluluk algısıyla sektörde eğitime verdiği önem ile dikkat çekiyor.

Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin A Blok Toplantı Salonu'nda gerçekleşen "Gübre ve GübrelemeSemineri"ne, yaklaşık 200 kişi katıldı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na bağlı olarak köylerde görev yapan tarım danışmanı TARGEL ziraat mühendislerinin yanı sıra bölgedeki veterinerler, toprak analiz laboratuvarları teknik personeli, Tarım ilçe müdürleri ve müdürlükteki görevli teknik personeli ile Denizli Merkez Tarım Kredi Kooperatifipersonelinin katıldığı programda, GÜBRETAŞ bünyesindekiziraat yüksek mühendislerinden Hasan Altaş tarafından bilinçli gübreleme, toprak analiz çalışmaları ve ürüne özel gübreler konularında seminer eğitimi verildi.

Açılış konuşmalarını Denizli Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Yusuf Gülsever, GÜBRETAŞ Genel Müdür Yardımcısı Tahir Okutan ve Denizli Valisi Abdülkadir Demir'in yaptığı toplantıya,GÜBRETAŞ Satış Müdürü İsmet Kirkit, Pazarlama Müdürü Yusuf Karatekin ve İzmir Bölge Satış Müdürü İrfan Karakaya da katıldı.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Denizli'de Gübre ve Gübreleme Semineri - Son Dakika


Advertisement