Derede akıntıya kapılan araçtan canlı çıktı, boğularak can verdi - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Derede akıntıya kapılan araçtan canlı çıktı, boğularak can verdi

13.03.2023 11:37

Balıkesir'de 40 yaşındaki B.Y., dereden geçmek isterken yağmurun etkisiyle akıntıya kapıldı. Kıyıya ulaşmak için araçtan çıkan B.Y., akıntıya kapılarak boğuldu.

Sındırgı ilçesinde gece saatlerinde kırsal Cüneyt Mahallesi'nden tarla yolunu kullanarak ilçe merkezine gelmek isteyen B.Y. yönetimindeki araç, dereden geçmek isterken yağmurun ve akıntının etkisiyle çayın içinde sürüklendi.

Derede akıntıya kapılan araçtan canlı çıktı, boğularak can verdi

ARAÇTAN ÇIKIP AKINTIDA BOĞULDU

Kıyıya ulaşmak için araçtan çıkan B.Y.'nin akıntıya kapılarak boğulduğu düşünülüyor. Gece saatlerinde Sındırgı ilçesinde yaşanan yoğun yağış ve derelerdeki debi yüksekliği nedeniyle bir kişi hayatını kaybetti.

Derede akıntıya kapılan araçtan canlı çıktı, boğularak can verdi

CANSIZ BEBENİNE ULAŞILDI

Sabah bir vatandaşın arabayı görmesi ve ihbarı üzerine gelen Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Sındırgı İtfaiye ekipleri, Sındırgı Belediyesi Fen İşleri ekipleri, jandarma ve sağlık personelince yürütülen kurtarma çalışmasında B.Y.'nin cansız bedenine ulaşıldı. Yağışın devam etmesi ve aracın riskli bölgede olması nedeniyle aracın çıkarılma işlemi sonraya bırakıldı.

Olay yerine gelen savcının incelemesi sonrasında B.Y.'nin cansız bedeni ön otopsi için Sındırgı Devlet Hastanesi morguna getirildi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR (2)
  • Ahmet yilmaz: Kutlu tini sad duragî uçmag olsun Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
  • Hakan Uzuner: Eceli gelmeden kimse ölmez.... Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika 3. Sayfa Derede akıntıya kapılan araçtan canlı çıktı, boğularak can verdi - Son Dakika


Advertisement