Didem Taslan Hayranlarına Güzel Haber - Son Dakika

Didem Taslan Hayranlarına Güzel Haber

24.03.2014 08:58
Didem Taslan Hayranlarına Güzel Haber, System.String[]

Oyuncu ve model Didem Taslan ekranlara geri döndü.

Daha önce Kınalı kar, Melekler adası, Kurtlar vadisi pusu ve birçok dizide yer alan Güzel oyuncu son olarak Bebek işi adlı dizide konuk oyuncu olarak hayranlarının karşısına çıkmıştı.

Geçen zaman içinde güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen başarılı oyuncu yeni projesinde de hayranlarını mest edeceğe benziyor.

Yapımcılığını Medyapım ın üstlendiği Umutsuz ev kadınları adlı dizi ile hayranlarının karşısına çıkacak olan Güzel oyuncu Didem Taslan diziye ayrı bir renk katacak gibi. Umutsuz ev kadınları adlı projeye Neşe karakteri olarak dahil olan Didem Taslan ın sahneleri ağırlıklı olarak Elif ( Ceyda Düvenci ) ve Ömer ( Devrim Akın Özder ) ile olacak. Dizide daha önce evlilik yapmış ve boşanmış bir kadını oynayacak olan oyuncu, yeni ilişkisini kaybetmemek için ne gerekiyorsa yapabilecek olan bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Hikaye hakkında çok fazla bilgi vermek istemeyen Didem Taslan dizinin kendisi içinde keyifli bir proje olduğunu belirtti. Dizinin 137. bölümünde dahil olacak olan oyuncunun hayranları bu bölümü merakla beklemeye başladı.

Didem Taslan Hayranlarına Güzel Haber

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Didem Taslan Hayranlarına Güzel Haber - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mescid-i Aksa'ya saldıran İsrail'in peşini bırakmıyor! İslam ülkeleri ve dünyaya çağrı yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mescid-i Aksa'ya saldıran İsrail'in peşini bırakmıyor! İslam ülkeleri ve dünyaya çağrı yaptı G.Saraylı yönetici ile Sergen Yalçın arasında olay yaratan diyalog: Haydi ganyan bayiye G.Saraylı yönetici ile Sergen Yalçın arasında olay yaratan diyalog: Haydi ganyan bayiye Ali Koç'un büyük Emre Belözoğlu pişmanlığı: Keşke bu daha önce de olsaydı Ali Koç'un büyük Emre Belözoğlu pişmanlığı: Keşke bu daha önce de olsaydı Son Dakika! İsrail, Şam Kapısı'nda Filistinlilere müdahale etti: 64 yaralı Son Dakika! İsrail, Şam Kapısı'nda Filistinlilere müdahale etti: 64 yaralı Çin'in kontrolden çıkan roketi dünyaya yaklaşıyor! Türkmenistan'a düşebilir Çin'in kontrolden çıkan roketi dünyaya yaklaşıyor! Türkmenistan'a düşebilir Alper Potuk'un Fenerbahçe'ye attığı gol sonrası yaşadığı sevince tepki yağıyor Alper Potuk'un Fenerbahçe'ye attığı gol sonrası yaşadığı sevince tepki yağıyor Çin'den Bakan Koca'yı ters köşe yapan sözler: Aşı tedarikinde yavaşlamanın nedeni siyasi değil Çin'den Bakan Koca'yı ters köşe yapan sözler: Aşı tedarikinde yavaşlamanın nedeni siyasi değil Sedat Peker'in Yeldana Kaharman'la ilgili iddialarına bir yalanlama da savcılıktan geldi Sedat Peker'in Yeldana Kaharman'la ilgili iddialarına bir yalanlama da savcılıktan geldi
Advertisement