Diyarbakır Medya Akademisi Mülakat Sonuçları Açıklandı - Son Dakika

Diyarbakır Medya Akademisi Mülakat Sonuçları Açıklandı

09.03.2018 10:30
Diyarbakır Medya Akademisi Mülakat Sonuçları Açıklandı, System.String[]

Uluslararası Medya Enformasyon Derneği (UMED) ile Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan ücretsiz "Medya Akademisi" mülakat sonuçları açıklandı.

Uluslararası Medya Enformasyon Derneği (UMED) ile Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan ücretsiz "Medya Akademisi" mülakat sonuçları açıklandı. Eğitime hak kazanan öğrenciler için eğitim 31 Mart'ta başlıyor.

Katılımcıların yeni nesil gazetecilik eğitimi alacağı akademide, alanında uzman, medyada aktif çalışan deneyimli gazeteciler ve basın danışmalarınca haber yazım ve teknikleri, sosyal medya uzmanlığı, basın danışmanlığı ve iletişim teknikleri ile internet ve televizyon haberciliği dersleri işlenecek.

Medya Akademisinde, öğrencilerin gazetecilikteki algı gücünü artırma, güncel olayları yorumlamalarına yardımcı olma, haber kaynağına ulaşma ve olaylara haberci gözüyle bakabilmeleri amacıyla deneyim paylaşımı da yapılacak. Derslere sürekli katılım sağlayan ve başarılı olan öğrencilere, eğitimin sonunda sertifika verilecek. Mülakatta seçici kurulda, UMED Başkanı Aslan Değirmenci, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tayfur Birgül, Anadolu Ajansı Diyarbakır Bölge Müdürü Erdem Gültekin ve TRT Diyarbakır Bölge Müdürü Hamit Yaz ile Avukat Serdar Bülent Yılmaz yer almıştı. - ANKARA

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Diyarbakır Medya Akademisi Mülakat Sonuçları Açıklandı - Son Dakika


Son Dakika

Sosyal deney sırasında söyledikleri yüreklere dokundu! Herkes bu çocuğu arıyor Kendini tanrı zanneden adam, babasının kesik başıyla sokaklarda dolaştı Başörtüsünü çıkardıktan sonra açılıp saçılan Hanife Gürdal, şimdi de mini etekli pozunu paylaştı 14 yaşındaki kıza yapılan iğrenç istismar "Anne beni en yakınından koruyamadın" notuyla ortaya çıktı CHP'li Aytuğ Atıcı'dan canlı yayına damga vuran sözler: Erdoğan gitsin diye canımı veririm Ankara kulislerini hareketlendiren iddia: Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı değil Başbakan olmak istiyor Gizli kamera görüntüleri, yatalak kadına şiddet uygulayan bakıcıyı ele verdi Uludağ'daki maskesiz mesafesiz parti görüntüleri, kısıtlamada evde kalan vatandaşların tepkisini çekti