Doğu Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Tenis Kampı Düzenliyor - Son Dakika

Doğu Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Tenis Kampı Düzenliyor

04.02.2011 21:20
Doğu Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Tenis Kampı Düzenliyor, System.String[]

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Sürekli Eğitim Merkezi (DAÜ-SEM), Yapmış Olduğu Hizmet İçi Eğitim Seminerlerine Ve Kurslara Bir Yenisini Daha Ekleyip Tenis Kampı Düzenliyor.

Doğu akdeniz üniversitesi (daü) sürekli eğitim merkezi (daü-sem), yapmış olduğu hizmet içi eğitim seminerlerine ve kurslara bir yenisini daha ekleyip tenis kampı düzenliyor. DAÜ Halkla İlişkiler ve Basın Müdürü ve Sürekli Eğitim Merkezi Koordinatörü Derviş Ekşici, düzenlemiş oldukları tenis kampına 8-10 yaş aralığındaki öğrencilerin katıldığını belirterek, Eğitimlerin Mustafa Ülker başkanlığında yürütüldüğünü ve eğitmenler arasında Çağlar İskan, Meryem Birkan ve yardımcı antrenörlerle toplamda altı eğitmenin yer aldığını bildirdi.

Kampa katılan öğrencilerden bir kısmının Türkiye'nin Antalya ve Adana bölgelerinde düzenlenlenen 10 yaş Tenis Turnuvası'na katılmış olduğunu belirten Ekşici, bu öğrencilerin önümüzdeki günlerde Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde düzenlenecek tenis turnuvalarına hazırlanmalarını sağlayacaklarını ve öğrencilerin eksiklerini tamamlamasına yardımcı olacaklarını belirtti. Ekşici, aynı zamanda daha önce Türkiye'de turnuvaya katılmayan öğrencilerin de kendilerini geliştirme fırsatı yakalayacaklarını ve turnuvalara hazırlanabileceklerini sözlerine ekledi.

Ekşici, kampın 3 Şubat 2011 tarihinde başladığını ve 4, 7, 8 ve 9 Şubat 2011 tarihlerinde de yoğun bir program çerçevesinde devam edeceğini belirterek, kamp programına sabahın erken saatlerinde kahvaltı yaparak başladıklarını ve kahvaltının ardından katılımcıların DAÜ Tenis Kortlarında iki saatlik antrenman yapacaklarını bildirdi.

Öğle yemeğinin ardından bir saatlik seminer düzenleyeceklerini belirten Ekşici, öğrencilerin sabah periyodunda yapmış oldukları antrenmanları videoya kaydedeceklerini ve seminer süresince videoları değerlendirerek öğrencilerin yapmış oldukları hataları ve neler yapmaları gerektiği hakkında bilgi vereceklerini bildirdi.

Kampın amaçları arasında katılımcılara sağlıklı sporcunun uyması gereken beslenme alışkanlıklarını da kazandırmayı hedefledikllerini bildiren Ekşici, Tenis Kampı sonunda katılımcılara sertifika verileceğini ve kampa katılan bütün öğrencilerin ülke genelinde ve Türkiye'de düzenlenecek olan tenis turnuvalarında başarılı olacağına inandığını sözlerine ekledi.

Doğu Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Tenis Kampı Düzenliyor

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Eğitim Doğu Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Tenis Kampı Düzenliyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Bilim Kurulu'nun ilk kez İstanbul'da yapıldığını açıklayan Bakan Koca, iç karartan tabloyu tekrar hatırlattı Gümüşhane Örümcek Ormanları'nda yangın! Kaymakamdan korkutan sözler 4 ay önce doğum yapan Aslıhan Turan, 3. çocuk için doktoruyla görüşmeye başladı Koruma kararı aldıran nişanlısını ve annesini öldürüp intihar etti! Düğünleri pandemi nedeniyle ertelenmiş Boşanmak isteyen eşinin kapısını çilingir yardımıyla açtırıp öldüren koca, vicdan azabından teslim olmuş Sınav dönemi başlıyor, detaylar netleşti: Herkes okula gidecek, koronalı öğrenci izole ortamda sınava alınacak Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş