Doğuş Grubu'ndan Milli Dayanışma Kampanyası'na 15 milyon TL destek - Son Dakika

Doğuş Grubu'ndan Milli Dayanışma Kampanyası'na 15 milyon TL destek

Koronavirüs sonrası başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na bir destek de Doğuş Grubu'ndan geldi. Şirket, kampanyaya 15 milyon TL bağışta bulundu.

Doğuş Grubu, Milli Dayanışma Kampanyası'na 15 milyon TL katkı sağladı. Şirketten yapılan açıklamada, Doğuş Grubu'nun Türkiye'nin bu süreci en az zarar ile atlatabilmesi için çalıştığı vurgulanarak birlik ve dayanışmanın önemine işaret edildi.

Açıklamada, "Milli Dayanışma Kampanyası'na Doğuş Holding, Doğuş Otomotiv, Doğuş-Yüce Oto ortaklığı/ Skoda, Doğuş İnşaat, Doğuş Yayın Grubu, Doğuş Turizm, n11.com ve TÜVTÜRK başta olmak üzere tüm Doğuş Grubu ailesi olarak 15 milyon TL katkı sağlıyoruz" ifadesine yer verildi.

TÜVTÜRK'TEN 500 BİN MASKE BAĞIŞI

TÜVTÜRK şirketinin 500 bin maske bağışında bulunduğu belirtilen açıklamada, Grand Hyatt ve Soho House otellerinin de tam kapasite ile süresiz olarak sağlık çalışanlarına tahsis edilmesi gibi destek çalışmalarının sürdürüleceği kaydedildi.
Doğuş Grubu'ndan Milli Dayanışma Kampanyası'na 15 milyon TL destek

Son Dakika

Ankara-Sivas arasını 2 saate indirecek YHT hattı yıl sonunda hizmete açılacak Kanal İstanbul'un güzergahında yabancı şirketler 791 bin metrekare yer aldı Son dakika: Kısa çalışma ödeneği ve işten çıkarma yasağının uzamasıyla ilgili kapsamlı bir paket geliyor Aracı kurum patronu Murat Güler ve şirketlerine borsada manipülasyon yaptığı gerekçesiyle işlem yasağı getirildi Yılın ilk çeyreğinde en çok satan Android telefon Samsung Galaxy A51 oldu Yaşlılık, malullük ve ölüm aylıkları en az 1500 TL olacak İki kardeş hobi olarak başladıkları maket gemide ihracatçı oldu Kadın iç giyim markası Victoria's Secret'ın İngiltere operasyonlarına kayyum atandı 18 yıl önce günlüğüne yazdığı hayalini gerçekleştirdi! Evinin bahçesinde kurduğu serada çiçekçilik yapıyor Güne düşüşle başlayan gram altın 372 liradan işlem görüyor Yükselişe geçen dolar 6,76'dan işlem görüyor Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşa nefes aldıracak 10 millet bahçesini daha hizmete açtı Yunanistan, Türkiye'nin Doğu Akdeniz'de yaptığı lisans başvurusunu AB'ye şikayet etti OPET, iflasının istendiğine yönelik iddiaları yalanladı Kilosu 4.500 liraya satılan beyaz çaya yurt dışından sipariş yağıyor