Doktor adayı genç kadın, evinde ailesi tarafından ölü bulundu - Son Dakika

Doktor adayı genç kadın, evinde ailesi tarafından ölü bulundu

26.09.2020 22:43
Doktor adayı genç kadın, evinde ailesi tarafından ölü bulundu, System.String[]

Burdur'un Bucak ilçesinde, tıp fakültesi mezunu olan doktor adayı genç kadın, ailesi tarafından ölü bulundu.

Burdur'un Bucak ilçesinde, tıp fakültesi mezunu olan 25 yaşındaki doktor adayı Büşra A, evinde ailesi tarafından ölü bulundu.

Bucak'ın Genç Osman Caddesi'nde ailesiyle oturan ve 2 yıl önce tıp fakültesinden mezun olan Büşra A, akşam saatlerinde eve dönen ailesi tarafından balkonda hareketsiz halde bulundu. Yakınları tarafından çağrılan sağlık ekiplerinin müdahale ettiği Büşra A, Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Büşra A, doktorların tüm müdahalesine rağmen hayata döndürülemedi. Büşra A'nın cenazesi morga konuldu.

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Tıp fakültesinden 2 yıl önce mezun olan Büşra A'nın bu yıl uzmanlık eğitim sınavına girdiği ve kazanamadığı belirtildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Doktor adayı genç kadın, evinde ailesi tarafından ölü bulundu

- Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Doktor adayı genç kadın, evinde ailesi tarafından ölü bulundu - Son Dakika

YORUMLAR (3)

Son Dakika

Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, İstanbul'daki koronavirüs toplantısına çağrılmayan İmamoğlu'yla görüşecek Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: Salgın tüm Türkiye'de yeniden tırmanışa geçmiş durumda Ermeni komutan cepheden kaçan askerlerini ikna etmeye çalıştı: Görevinize devam edin Kemar Roofe, orta sahadan attığı golle Avrupa Ligi'ne damga vurdu Maltepe'de film senaryolarını aratmayan karantinadan kaçış planı! Kendilerini hakim ve savcı olarak tanıtmışlar Emekli milletvekili ve cumhurbaşkanlarına zam! İşte önümüzdeki yıl alacakları maaşlar Kocasını başka bir kadının evinde yakalayan eş, mahalleyi ayağa kaldırdı İki kardeşin ürettiği kilitli pizza kutusuna salgında yoğun ilgi: 70 il ve 5 ülkeye satıyorlar