Doktor adayı genç kadın, evinde ailesi tarafından ölü bulundu - Son Dakika

Doktor adayı genç kadın, evinde ailesi tarafından ölü bulundu

26.09.2020 22:43
Doktor adayı genç kadın, evinde ailesi tarafından ölü bulundu, System.String[]

Burdur'un Bucak ilçesinde, tıp fakültesi mezunu olan doktor adayı genç kadın, ailesi tarafından ölü bulundu.

Burdur'un Bucak ilçesinde, tıp fakültesi mezunu olan 25 yaşındaki doktor adayı Büşra A, evinde ailesi tarafından ölü bulundu.

Bucak'ın Genç Osman Caddesi'nde ailesiyle oturan ve 2 yıl önce tıp fakültesinden mezun olan Büşra A, akşam saatlerinde eve dönen ailesi tarafından balkonda hareketsiz halde bulundu. Yakınları tarafından çağrılan sağlık ekiplerinin müdahale ettiği Büşra A, Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Büşra A, doktorların tüm müdahalesine rağmen hayata döndürülemedi. Büşra A'nın cenazesi morga konuldu.

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Tıp fakültesinden 2 yıl önce mezun olan Büşra A'nın bu yıl uzmanlık eğitim sınavına girdiği ve kazanamadığı belirtildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Doktor adayı genç kadın, evinde ailesi tarafından ölü bulundu

- Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Doktor adayı genç kadın, evinde ailesi tarafından ölü bulundu - Son Dakika

YORUMLAR (3)

Son Dakika

Alanya maçında 11'e alınmayan Feghouli ısınma çalışmalarında yer almadı Hollanda'da cinsiyet eşitliği kapsamında kadınlara da zorunlu askerlik yükümlülüğü getirildi Oyuncu Gurur Aydoğan, ticarete atılmaya karar verdi İtalya'da 30 kadına bilinçli olarak HIV bulaştıran bir kişiye, 24 yıl hapis cezası Sipariş verdiği pizzadan tel çıkan şarkıcı Alya, isyan etti: Kafayı yediniz herhalde Şarkıcı Berkay, maske takmayarak koronavirüse meydan okudu Son Dakika! Akşener'den Ümit Özdağ'ın iddiasına yanıt: İstanbul İl Başkanı'na karşı FETÖ'cü söylemi çok büyük yalandır Eski sevgilinin 'Uygunsuz fotoğraf' şantajı 18 yaşındaki genç kızın hayatını kararttı