Son Dakika Haberleri: Cani anne, sakat olabileceğini öğrendiği bebeğini hastanenin 16. katından aşağıya attı

Cani anne, sakat olabileceğini öğrendiği bebeğini hastanenin 16. katından aşağıya attı

10 gün önce

Özbekistan'da bir kadın, sakat olabileceğini öğrendiği bebeğini hastanenin 16. katından aşağıya attı. Suçunu örtbas edebilmek için de başka bir bebeğin canına kıydı.

Özbekistan'da korkunç bir olay yaşandı. Yeni doğum yapmış bir kadın, sakat olabileceğini öğrendiği bebeğini camdan aşağıya attı. Suçunu örtbas edebilmek için aynı serviste tedavi gören bir başka bebeği de pencereden aşağıya attı.

Doktorlar 23 yaşındaki yeni doğum yapmış kadına "Bebeğiniz sakat olabilir" dedi. Yeni doğan bebeğinin sakat olabileceğini öğrenen cani kadın, bebeğini hiç acımadan hastanenin 16. katından aşağıya attı. Daha önce de iki engelli bebek dünyaya getiren kadın, suçunu örtbas edebilmek için başka birine ait bebeği daha camdan aşağıya attı.

İKİ BEBEK DE KURTARILAMADI

Serviste görevli hemşirelerin uyuyor olması sebebiyle durum bir saat sonra fark edilirken bebeklerin pencereden aşağıya atıldığını gören doktor ve hemşireler tarafından bebeklere müdahalede bulunuldu.Ancak bebekler, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

İKİ ENGELLİ BEBEK DAHA DÜNYAYA GETİRMİŞ

Olayla ilgili açıklama yapan polis, kadının bu suçu işlemesinin altında daha önce de iki engelli bebek dünyaya getirmesi olabileceğini söyledi.

Cani annenin 20 yıl hapis cezası alması beklenirken görevi başında uyuya kalan hemşireler hakkında da soruşturma başlatıldı.


Cani anne, sakat olabileceğini öğrendiği bebeğini hastanenin 16. katından aşağıya attı
Haber Yayın Tarihi: 11.09.2019 07:42 

YORUMLAR (2)
  • ....: Böylelerine ömür boyu hapis cezası versen bile az Günahsız masum bebeğe bunu yapabilen başkalarına kim bilir ne yapar Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • anne: dünya yıkılsın artık allah ama çok merhametli rabbim böylelelirine merhamet etme hem bu dünyada hem ahirette onları rezil rüsva et yazık ya ben çocuğumun parmağına iğne batmasın diye gözlerinin içine bakıyorum her gün allaha dua ediyorum onu bana bağışla evladımın acısını bana yaşatma diye.evladımı alıp içime koyasım geliyor ona zarar gelmesin diye .rabbim bu kadınlara önce anne merhameti ver sonra çocuk ver Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır


Kim Milyoner Olmak İster'in yeni sunucusu belli oldu
Çöpten topladığı tahta, sünger ve parkelerden baza yapıp satıyor Karısını baltayla öldüren adam atıyla kaçmaya çalışırken yakalandı