Dubai Film Festivali'nde Tuba Büyüküstün Fırtınası Esti - Son Dakika

Dubai Film Festivali'nde Tuba Büyüküstün Fırtınası Esti

08.12.2016 09:18
Dubai Film Festivali'nde Tuba Büyüküstün Fırtınası Esti, System.String[]

Dünyaca ünlü yıldızların katıldığı 13'üncü Dubai Uluslararası Film Festivali'nde Tuba Büyüküstün Arap medyasının ilgi odağı oldu.

Dizileri ile Ortadoğu başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde büyük hayran kitlesine sahip olan Tuba Büyüküstün, katıldığı 13'üncü Dubai Uluslararası Film Festivali'nde yine büyük ilgi gördü.

ARAP MEDYASININ İLGİ ODAĞI OLDU

Bu yıl 55 ülkeden 156 film filmin yer aldığı Uluslar arası Film Festivali'nde 17 gala ve 16 özel sunum düzenlendi. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da festivalde kırmızı halıda yürüyen Tuba Büyüküstün, Samuel L. Jackson, Rekha, Bill Nighy, Luke Hemsworth, Jeffrey Wright, Andie MacDowell, Ranveer Singh, Vaani Kapoor, Melanie Griffith, Sharlto Copley, Michael Smiley, Enzo Cilento, Eva Longoria baston, Dave Johns, Lenny Abrahamson gibi ünlü isimlerin yanı sıra Arap sanatçıların katıldığı festivalde Arap medyasının gözdesi oldu.

HAYRANLARI FOTOĞRAF ÇEKTİRMEK İÇİN YARIŞTI

Arap televizyonları Büyüküstün ile röportajlar yaparken, hayranları da birlikte fotoğraf çektirmek için büyük çaba harcadı.

İşte festivalden kareler;Dubai Film Festivali'nde Tuba Büyüküstün Fırtınası Esti
Dubai Film Festivali'nde Tuba Büyüküstün Fırtınası Esti
Dubai Film Festivali'nde Tuba Büyüküstün Fırtınası Esti
Dubai Film Festivali'nde Tuba Büyüküstün Fırtınası Esti
Dubai Film Festivali'nde Tuba Büyüküstün Fırtınası Esti

Kaynak: DHA

Son Dakika Magazin Dubai Film Festivali'nde Tuba Büyüküstün Fırtınası Esti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaşlı Josef de Souza sözünde durdu, buz tutmuş havuza atladı Cadde ortasında dehşet! Baltayla saldırdıkları şahsı bacağından yaraladılar Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak Trump'ı silip atacak! ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın ilk talimatları belli oldu Haluk Levent'ten İbo Show eleştirilerine esprili yanıt: Bana güvenmeyin demiştim Talisca'nın Çin'den ayrılmak istemesinde sevgilisiyle arasının bozulması etkili oldu Dini nikahlı çift boğazları kesilmiş halde bulunmuştu! Korkunç cinayette sır perdesi aralandı