Duygu Özaslan'ın yatak pozu sosyal medyayı salladı! Takipçileri beğeni yağdırdı - Son Dakika

Duygu Özaslan'ın yatak pozu sosyal medyayı salladı! Takipçileri beğeni yağdırdı

2 ay önce

Youtube'da çektiği videolar ile şöhreti yakalayan Duygu Özaslan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak yatak pozunu takipçilerinin beğenisine sunan Özaslan'ın paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldi.

İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde eğitim alırken okulu yarıda bırakarak Youtube'a yönelen ve çektiği videolar ile şöhreti yakalayan Duygu Özaslan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündem olmaya devam ediyor.

YATAK POZUNU PAYLAŞTI

Instagram hesabından 1,4 milyon takipçisi bulunan Özaslan, yatak pozunu takipçileriyle paylaştı. 21 yaşındaki Youtuber'ın paylaşımı kısa sürede 108 binin üzerinde beğeni ve yüzlerce yorum aldı.

"SERENAY SARIKAYA BENİ TAKLİT EDİYOR"

Öte yandan, zaman zaman magazin olaylarıyla da gündeme gelen Duygu Özaslan'ın son olarak 'Serenay Sarıkaya beni taklit ediyor' dediği öne sürülmüştü.

Çıkan bu söylentilere Özaslan cevap vermese de Sarıkaya katıldığı bir davette konuyla ilgili açıklama yapmıştı.

Sarıkaya, " Twitter'dan çıkan bir haber, gerçek olduğunu düşünmüyorum. Ben sevdiğim şeyleri yapıyorum. Sevdiğim şeyleri yapınca takdir görmek beni mutlu ediyor. Her eleştiriyi dikkate alırsam sağlıklı bir hayat sürdürmem pek mümkün olmaz. Eleştirisini dikkate aldığım birkaç insan var" demişti.

Özaslan'ın adı Kerem Bürsin ile aşk dedikodularına da karışmıştı.

Duygu Özaslan'ın yatak pozu sosyal medyayı salladı! Takipçileri beğeni yağdırdı
Haber Yayın Tarihi: 20.01.2020 11:04 

YORUMLAR


Son Dakika

Azeri yetkilinin var gücüyle tokalaşması Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı şaşırttı
İş yerinde mahsur kalan kedi, 20 gündür kapı altından atılan yiyeceklerle besleniyor İran'dan kaçak gelen 2 göçmen koronavirüs şüphesiyle Niğde'de tedavi altına alındı