Son Dakika Haberleri: Düzce'de TIR Sürücüsü 3 Otomobil 1 Kamyona Çarptı, Deprem Oldu Zanneden Mahalleli Sokaklara Döküldü

Düzce'de TIR Sürücüsü 3 Otomobil 1 Kamyona Çarptı, Deprem Oldu Zanneden Mahalleli Sokaklara Döküldü

9 ay önce

Düzce'de gece saatlerinde meydana gelen olayda, TIR sürücüsü park halindeki 3 otomobil ve 1 kamyona çarptı. Mahalleli ise çarpmanın etkisini deprem zannederek sokaklara döküldü.

Düzce kent merkezine giren TIR sürücüsü, park halindeki araçlara çarptı. Çarpmanın etkisiyle 3 otomobil ve 1 kamyon kullanılamaz hale geldi. Daha sonra olay yerinden kaçan TIR sürücüsünü vatandaşlar yakaladı. Kazanın ardından gürültüleri duyan vatandaşlar ise deprem oluyor sanarak sokaklara döküldü.

KAÇAN SÜRÜCÜYÜ VATANDAŞLAR YAKALADI

Olay; gece saatlerinde Düzce kent merkezi Atatürk Bulvarı üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, gece saatlerinde T. E.'nin kullandığı TIR'ı ile D-100 kara yolu kenarında bir otele ait bayrak direklerine çarparak yıktı. Ardından olay yerinden kaçarak Düzce şehir merkezine girdi. İş makinesi taşıma dorsesi bulunan TIR daha sonra Atatürk Bulvarı üzerinde önce M. D.'ye ait otomobile çarptı. Daha sonra O. M.'na ait kamyona ardından da iki farklı otomobile çarptı. Çarpma sonrasında ise olay yerinden kaçtı. Vatandaşlar tarafından takip edilen TIR olay yerinden 1 kilometre uzakta Düzce Belediyesi önünde vatandaşlar tarafından durdurularak, sürücüsü aracından indirildi. Olay yerine gelen polis ekiplerine teslim edildi.

CAN KAYBI YAŞANMADI

Düzce belediyesine ait itfaiye ekipleri de LPG ile çalışan araçların tehlike oluşturmaması için araçların bağlantılarını kestiler. TIR sürücüsünün çarparak hurdaya çevirdiği kamyonun şoförü ise, "Yoldan geldim. Akşama kadar kamyonumla malzeme taşıdım. Gece de geleyim bir tabak çorba içeyim dedim. Ancak sorumsuz bir sürücü geldi kamyonuma çarptı. Ben ne olduğunu anlamaya çalışırken de kaçtı. Bu sürücüler yüzünden trafikte can güvenliğimiz yok. Kaçan TIR sürücüsünün gereken cezayı almasını istiyorum" dedi.

Kazada can kaybı ve yaralı olmazken polis kazayla ilgili inceleme başlattı.


YORUMLAR


Gözaltına Alın Genç Kızın, Polisin Tacizine Uğradığı İddiasına AK Parti'den İlk Yorum Geldi Konsensus İstanbul İçin Yaptığı Son Anketi Açıkladı

ABD Başkan Yardımcısı Pence'den Erdoğan'a Gizli Telefon: S-400 Almayın