Son dakika Düzce Belediyesi haberleri, Düzce Belediyesi son dakika, son dakika Düzce Belediyesi

Son Dakika Düzce Belediyesi Haberleri

Son dakika Düzce Belediyesi haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son düzce belediyesi haberleri anında burada.


 • Dün Dün 17:00 Düzce'de kaldırıma park eden araçlara cezai işlem uygulandı Düzce'de kaldırıma park eden araçlara cezai işlem uygulandı

  Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri ile koordine şekilde şehir merkezinde 4 noktada kaldırıma park yapan 9 araca cezai işlem uyguladı. Ekipler, özellikle çocuklar için tehlike arz eden kaldırım üzerine araç park edilmesi konusunda denetimlerini ağırlık veriyor. Polis ekipleri tarafından toplam 3 bin 924 TL idari para cezası uygulandı.

 • Dün Dün 16:09 Düzce Millet Kütüphanesi, Köy Okullarının da Uğrak Yeri Haline Geldi Düzce Millet Kütüphanesi, Köy Okullarının da Uğrak Yeri Haline Geldi

  Düzce Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl hizmete sokulan Millet Kütüphanesi, sadece şehir merkezinde eğitim gören öğrencilerin değil ilçe, belde ve köylerde eğitim gören öğrencilerinde uğrak mekanı haline geldi. Kütüphane, son olarak köy okullarında eğitim gören öğrencileri ağırladı.

 • 06.06.2023 06 Haz 11:08 Düzce Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı Düzce Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

  Düzce Belediyesi Haziran ayı meclis toplantılarının birinci oturumu meclis başkanvekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantı da 30 gündem maddesi görüşülerek komisyonlara havale edildi.

 • 05.06.2023 05 Haz 18:45 Düzce Belediyesi'nin 23 Nisan Parkı saldırıya uğradı Düzce Belediyesi'nin 23 Nisan Parkı saldırıya uğradı

  Düzce Belediyesi tarafından yapılan 23 Nisan parkına konuşlandırılan oturma bankları ve çöp kovaları kendini bilmez kişilerce kullanılamaz hale getirildi. Parkta yapılan tahribatı yerinde tespit eden Destek Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, yapılan zarar çalışmasının ardından başlayacağı tadilat çalışmasıyla eksikleri tamamlayacak.

 • 05.06.2023 05 Haz 17:57 5 İlde Dünya Çevre Günü Etkinlikleri Düzenlendi 5 İlde Dünya Çevre Günü Etkinlikleri Düzenlendi

  Sakarya, Bartın, Karabük, Düzce ve Bolu'da 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenlendi. Sakarya'da Sapanca Gölü Çevreye Duyarlılık etkinliği, Bartın ve Karabük'te depremlerde hayatını kaybedenlerin anısına suya çelenk bırakıldı. Düzce'de kortej yürüyüşü ve spor gösterisi yapıldı, Bolu'da ise Abant Gölü Milli Parkı'nda çevre temizliği yapıldı.

 • 05.06.2023 05 Haz 15:08 Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, müteahhit firmaları ve Düzce Belediyesi yetkililerini bir araya getirdi Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, müteahhit firmaları ve Düzce Belediyesi yetkililerini bir araya getirdi

  Düzce Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı müteahhit firmaları ile Düzce Belediyesi'nin ilgili birim yetkilileri, DTSO ev sahipliğinde bir araya geldi. Toplantıda inşaat sektörüne ilişkin sorunlar ve çözüm önerileri ele alındı. Toplantı sonucunda genişletilmiş istişare toplantılarının yapılması kararlaştırıldı.

 • 05.06.2023 05 Haz 15:07 Geri Dönüşüm Sergisi Düzce'de Büyük İlgi Gördü Geri Dönüşüm Sergisi Düzce'de Büyük İlgi Gördü

  Düzce'de Çevre Haftası sebebi ile düzenlenen etkinlikte geri dönüşüm ürünleri sergisi büyük ilgi gördü. Sıkıştırılan kağıtlardan hayvan figürleri, pet şişelerden tekne, sınav kağıtlarından elbiseler serginin en çok dikkat çekenleri oldu. Düzce Belediyesi 5 Haziran Dünya Çevre Günü sebebi ile etkinlik düzenledi. Anıtpark meydanında gerçekleştirilen etkinliklerde geri dönüştürülen ürünler büyük beğeni topladı.

 • 04.06.2023 04 Haz 10:10 Turizm Şehrine Yeni Tabiat Parkı: Korugöl Turizm Şehrine Yeni Tabiat Parkı: Korugöl

  Düzce turizm kenti olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Korugöl Tabiat Parkı, Düzce Belediyesi, Düzce Valiliği ve TURSAB işbirliğinde turizme kazandırıldı. Yaklaşık 22 hektarlık alan içerisinde 5 hektarlık gölü bulunan Korugöl tabiat parkında kayın, meşe ve gürgen ağaçları bulunurken, foto safari, sportif olta balıkçılığı, kampçılık ve trekking alanları da bulunuyor. Doğa güzelliği ve manzarasıyla kendine hayran bırakan Korugöl, ziyaretçilerini bekliyor.

 • 03.06.2023 03 Haz 15:43 Düzce Millet Bahçesinde Palmiye Ağacı Yangını Düzce Millet Bahçesinde Palmiye Ağacı Yangını

  Düzce'de kent merkezindeki millet bahçesinde bulunan palmiye ağacı bilinmeyen nedenle yangın çıkardı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile yangın büyümeden söndürüldü. Olay vatandaşlar tarafından kaydedildi. Polis ekipleri inceleme başlattı.

 • 03.06.2023 03 Haz 15:07 Düzce Millet Bahçesi'nde Palmiye Ağacı Yangını Düzce Millet Bahçesi'nde Palmiye Ağacı Yangını

  Düzce'de kent merkezindeki millet bahçesinde bulunan palmiye ağacı bilinmeyen nedenle yangın çıkardı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile yangın büyümeden söndürüldü. Yangın anları vatandaşlar tarafından kaydedildi. Polis ekipleri inceleme başlattı.

 • 03.06.2023 03 Haz 14:56 Düzce'de Kuyuya Düşen Köpek İtfaiye Ekipleri Tarafından Kurtarıldı Düzce'de Kuyuya Düşen Köpek İtfaiye Ekipleri Tarafından Kurtarıldı

  Düzce'nin Aydınpınar Köyü'nde kuyuya düşen köpek, vatandaşların ihbarı üzerine Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından kurtarıldı. Köpek, müdahalenin ardından doğal yaşam alanına geri bırakıldı.

 • 03.06.2023 03 Haz 14:39 Düzce'de Kuyuya Düşen Köpek İtfaiye Ekipleri Tarafından Kurtarıldı Düzce'de Kuyuya Düşen Köpek İtfaiye Ekipleri Tarafından Kurtarıldı

  Düzce'nin Aydınpınar Köyü'nde kuyuya düşen köpek, itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile kurtarıldı. Köpek daha sonra doğal yaşam alanına geri bırakıldı.

 • 02.06.2023 02 Haz 15:10 Müftü Aydın, Kur'an kursu öğreticileriyle buluştu Müftü Aydın, Kur'an kursu öğreticileriyle buluştu

  Düzce Müftüsü Osman Aydın, 6 yaş Kur'an kursu öğreticileri ve personelle bir araya geldi. Aydın, Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde gerçekleştirilen 4-6 yaş mezuniyet buluşmasında emeği geçenlerle bir araya geldi. Programa Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Kaynaşlı Müftüsü Mülayim Bayındır, Cumayeri Müftüsü Mehmet Coşkun, Müftü Yardımcıları Derya Topalcık ve Yavuz Horoz, Kur'an kursu öğreticileri ve personel katıldı.

 • 01.06.2023 01 Haz 19:58 Kaçak kömürleri internetten sipariş alıp evinden satıyordu -Kaçak kömür satışına 50 bin lira ceza Kaçak kömürleri internetten sipariş alıp evinden satıyordu -Kaçak kömür satışına 50 bin lira ceza

  Düzce Belediyesi ekipleri yaptıkları denetimlerde, internet üzerinden sipariş alarak kalorifik değeri düşük kömür satışı yaptığı tespit edilen şahsa 50 Bin TL idari para cezası uygulandı kömürlere el konuldu.

 • 01.06.2023 01 Haz 19:51 Düzce'de Kalorifik Değeri Düşük Kömür Satışı Yapan Şahsa 50 Bin TL Cezai İşlem Uygulandı Düzce'de Kalorifik Değeri Düşük Kömür Satışı Yapan Şahsa 50 Bin TL Cezai İşlem Uygulandı

  Düzce Belediyesi ekipleri yaptıkları denetimlerde, internet üzerinden sipariş alarak kalorifik değeri düşük kömür satışı yaptığı tespit edilen şahsa 50 bin TL idari para cezası uygulandı kömürlere el konuldu.

 • 31.05.2023 31 May 19:35 Düzce'de Modern Pazar Yeri Temeli Atıldı Düzce'de Modern Pazar Yeri Temeli Atıldı

  Düzce Belediyesi tarafından Hamidiye Mahallesi'ne kazandırılan modern pazar yerinin temel atma töreni gerçekleştirildi. Salı Pazarı olarak bilinen bölgede 140 tezgah kapasitesine sahip olacak şekilde projelendirilen modern pazar yerinin temeli atma töreninde Mehter Takımı gösteri sundu.

 • 31.05.2023 31 May 17:23 Düzce'nin dönüşümünü sağlayacak Düzce'nin dönüşümünü sağlayacak

  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün vizyon projelerinden biri olan "Modern Sanayi Sitesi Projesi" inşaatında temel atma ve temel soketlerinin yerleşimi tamamlandı.

 • 31.05.2023 31 May 17:09 Pazarcı esnafı temmuz sonunda yeni yerinde olacak Pazarcı esnafı temmuz sonunda yeni yerinde olacak

  DÜZCE(İHA) – Düzce'nin Hamidiye Mahallesi'nde gerçekleştirilen modern pazaryerinin temeli atıldı.

 • 30.05.2023 30 May 14:04 Deprem Bölgesine Takviye Ekip Gönderildi Deprem Bölgesine Takviye Ekip Gönderildi

  Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, Kahramanmaraş itfaiyesine destek olması açısından Düzce'den bir ekip daha bölgeye gönderdi.

 • 30.05.2023 30 May 10:31 Su kuyusuna düşen ineklere kurtarma operasyonu Su kuyusuna düşen ineklere kurtarma operasyonu

  Düzce'de kullanılmayan su kuyusuna düşen inekler için kurtarma operasyonu başlatıldı. İneklerden biri telef oldu, diğeri 45 dakika süren müdahalenin ardından kurtarıldı.

 • 30.05.2023 30 May 10:03 Su kuyusuna düşen ineklere kurtarma operasyonu Su kuyusuna düşen ineklere kurtarma operasyonu

  Düzce'de kullanılmayan su kuyusuna düşen inekler için kurtarma operasyonu başlatıldı. İneklerden biri telef oldu, diğeri kurtarıldı.

 • 29.05.2023 29 May 12:36 Diyanet İşleri Başkanlığı 4-6 yaş Kur'an Kursu mezunlarıyla buluştu Diyanet İşleri Başkanlığı 4-6 yaş Kur'an Kursu mezunlarıyla buluştu

  Diyanet İşleri Başkanlığı'nın 10 yıl önce çocukların Allah'ı ve Peygamber Efendimizi sevgi temelli tanımaları, İslami değerleri fark etmeleri ve Kur'an-ı Kerim-i kendi seviyelerine uygun sağlıklı bir din ve ahlak gelişimi ile öğrenebilmek için oluşturulan 4-6 yaş Kur'an Kursları mezun ve aktif öğrencilerle bir etkinlikte buluştu.

 • 29.05.2023 29 May 12:12 Düzce'de Belediyeye Ait Vidanjör Yanarak Kullanılamaz Hale Geldi Düzce'de Belediyeye Ait Vidanjör Yanarak Kullanılamaz Hale Geldi

  Düzce'de, kara yolunda arka lastiklerinden tutuşan belediyeye ait vidanjör yanarak kullanılamaz hale geldi. Yangın, saat 10.30 sıralarında D-655 kara yolunun Beki sapağı mevkinde meydana geldi. Vidanjör, kullanılamaz hale geldi.

 • 29.05.2023 29 May 12:03 Seyir halindeki kamyon alev alev yandı Seyir halindeki kamyon alev alev yandı

  Düzce'de seyir halindeki bir kamyon Beçi ışıklar mevkiinde bilinmeyen bir sebeple alev aldı. İtfaiye ekipleri yangını söndürdü.

 • 29.05.2023 29 May 11:58 Düzce'de Kamyon Alev Alev Yandı Düzce'de Kamyon Alev Alev Yandı

  Düzce'de alev alev yanan kamyon itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Olay, D-655 Zonguldak - Düzce kara yolunda meydana geldi.

 • 28.05.2023 28 May 14:22 Yuvadan düşen kuşu fark etti, itfaiye ekiplerine haber verdi Yuvadan düşen kuşu fark etti, itfaiye ekiplerine haber verdi

  Düzce'de yuvadan düşen yavru kuşu bulan çocuk, itfaiye ekiplerine haber verdi. Yavru kuş yuvasına tekrar konuldu.

 • 28.05.2023 28 May 13:57 Yuvadan düşen kuşu fark eden çocuğun merhameti dikkat çekti Yuvadan düşen kuşu fark eden çocuğun merhameti dikkat çekti

  Düzce'de yuvadan düşen yavru kuşu bulan çocuk, itfaiye ekiplerine haber verdi. Yavru kuş yuvasına tekrar konuldu.

 • 28.05.2023 28 May 13:04 Torpil faciası samanlığı ve ahırı küle çevirdi Torpil faciası samanlığı ve ahırı küle çevirdi

  Düzce'de çocukların torpil eğlencesi samanlık ve ahırı küle döndürdü. Yangında samanlık kullanılamaz hale gelirken, dumandan etkilenen 3 hayvan veteriner hekimlerin kontrolü altına alındı.

 • 28.05.2023 28 May 12:52 Torpil samanlığı yaktı Torpil samanlığı yaktı

  Düzce'de çocukların eğlencesi samanlık ve ahırı küle döndürdü. Yangında samanlık kullanılamaz hale gelirken, dumandan etkilenen 3 hayvan veteriner hekimlerin kontrolü altına alındı.

 • 27.05.2023 27 May 18:38 Duayen sanatçı Coşkun Sabah Düzceliler ile buluştu Duayen sanatçı Coşkun Sabah Düzceliler ile buluştu

  Fantezi ve taverna müziğinin usta sanatçısı Coşkun Sabah, Düzce'de konser verdi. Ünlü fantezi müzik sanatçısı Coşkun Sabah, Anıtpark meydanında sevenleri ile buluştu. Seçim yasakları öncesinde gerçekleştirilen konsere Düzceliler ilgi gösterdi. Konser izleyicilerden tam not aldı.

 • 27.05.2023 27 May 17:57 Coşkun Sabah Düzce'de konser verdi Coşkun Sabah Düzce'de konser verdi

  Şarkıcı Coşkun Sabah, Düzce Belediyesinin kültür sanat etkinlikleri kapsamında sahne aldı. Anıtpark Meydanı'nda konser veren Sabah, uduyla sevilen şarkılarını seslendirdi. İlgi gören konserde dinleyiciler Sabah'ın söylediği şarkılara eşlik etti. Konserin ardından Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü tarafından Sabah'a teşekkür plaketi sunuldu.

 • 27.05.2023 27 May 02:16 TEM'de beyaz eşya yüklü tır alev alev yandı TEM'de beyaz eşya yüklü tır alev alev yandı

  TEM Otoyolu Düzce geçişinde beyaz eşya yüklü tır alev alev yandı. Diğer sürücülerin uyarıları sonrasında yangını fark eden sürücü, "Canımı zor kurtardım" dedi.

 • 26.05.2023 26 May 18:42 Düzce Belediyesi Engelsiz Yaşam Paneli Düzenledi Düzce Belediyesi Engelsiz Yaşam Paneli Düzenledi

  Düzce Belediyesi, engelli bireyler ve aileleri için Engelsiz Yaşam Paneli düzenledi. Panelde evde bakım süreci, psikolojik ve sosyolojik etkiler, manevi danışmanlık gibi konular ele alındı.

 • 26.05.2023 26 May 17:10 Düzce Belediyesi'nin Göçmen Kadınlar Projesi Slovakya'da Toplandı Düzce Belediyesi'nin Göçmen Kadınlar Projesi Slovakya'da Toplandı

  Düzce Belediyesi'nin uluslararası projelerinden biri olan göçmen kadınların sosyal uyumu projesinin 3. toplantısı proje ortaklarından olan Slovakya'nın Bratislava kentinde yapıldı. Proje kapsamında göçmen kadınların sosyal yaşama uyumunu kolaylaştıracak çalışmalar planlandı.

 • 26.05.2023 26 May 16:41 TEM Otoyolu'nda beyaz eşya yüklü tır alev alev yandı TEM Otoyolu'nda beyaz eşya yüklü tır alev alev yandı

  TEM Otoyolu Düzce geçişinde beyaz eşya yüklü tır alev alev yandı. Diğer sürücülerin uyarıları sonrasında yangını fark eden sürücü, 'Canımı zor kurtardım' dedi. Yangın sebebiyle otoyolda trafik iki şeritten verildi.

 • 26.05.2023 26 May 14:01 Türkoğlu'nda çocuklar DTSO desteği ile bilinçlendirildi Türkoğlu'nda çocuklar DTSO desteği ile bilinçlendirildi

  Düzce Ticaret ve Sanayi Odası'nın (DTSO) da destek verdiği Düzce'den Türkoğlu'na Dostluğun Yolu Bilim Projesi uygulaması gerçekleştirildi.

 • 26.05.2023 26 May 14:01 Düzce'de otomobil aydınlatma direğine çarptı: 2 yaralı Düzce'de otomobil aydınlatma direğine çarptı: 2 yaralı

  Düzce'de sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil aydınlatma direğine çarptı.

 • 26.05.2023 26 May 12:11 Aydınlatma direğine çarpan otomobil yoldan çıktı Aydınlatma direğine çarpan otomobil yoldan çıktı

  Düzce'nin Bahçelievler Mahallesinde sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği kazada otomobil önce aydınlatma direğine çarptı sonra yoldan çıktı.

 • 25.05.2023 25 May 11:11 Düzce'den 40 kişilik uzman ekip, deprem bölgesinde 1500 çocuğa dokundu Düzce'den 40 kişilik uzman ekip, deprem bölgesinde 1500 çocuğa dokundu

  Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'taki depremlerin ardından başlatılan çalışmalar kapsamında Türkoğlu ilçesine giden 40 kişilik uzman ekip, 1500 çocuğa psikososyal destek verdi.

 • 23.05.2023 23 May 18:19 Gölyaka Gençlik ve Kültür Merkezi'nin temeli atıldı Gölyaka Gençlik ve Kültür Merkezi'nin temeli atıldı

  Düzce'nin Gölyaka ilçesinde inşa edilecek Gençlik ve Kültür Merkezi için temel atma töreni yapıldı.

 • 23.05.2023 23 May 10:06 Nene Hatun ölüm yıldönümünde Düzce'de anıldı Nene Hatun ölüm yıldönümünde Düzce'de anıldı

  Düzce Erzurumlular Derneği tarafından Nene Hatun'un ölüm yıldönümü nedeniyle bir anma programı düzenlendi.

 • 22.05.2023 22 May 19:07 Budokaido Kumite ve Kata Türkiye Şampiyonası başladı Budokaido Kumite ve Kata Türkiye Şampiyonası başladı

  - Budokaido Kumite ve Kata Türkiye Şampiyonası başladı Düzce'de düzenlenen şampiyonada bin 400 sporcu yarışacak Budokaido Kumite ve Kata Türkiye Şampiyonası bin 400 sporcunun katılımıyla başladı.

 • 22.05.2023 22 May 18:51 Budokaido Kumite ve Kata Türkiye Şampiyonası başladı Budokaido Kumite ve Kata Türkiye Şampiyonası başladı

  Budokaido Kumite ve Kata Türkiye Şampiyonası bin 400 sporcunun katılımıyla başladı.

 • 22.05.2023 22 May 16:46 Şehir dışından gelip Düzce'de dileniyorlar Şehir dışından gelip Düzce'de dileniyorlar

  Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezinde yapılan denetimlerde vatandaşların duygularını sömüren dilencileri yakaladı.

 • 22.05.2023 22 May 10:29 Düzce'de ağaca çarpan otomobilin sürücüsü yaralandı Düzce'de ağaca çarpan otomobilin sürücüsü yaralandı

  Düzce'de meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı.

 • 19.05.2023 19 May 17:19 İki aracın karıştığı kazada otomobil hurda yığınına döndü; 3 yaralı İki aracın karıştığı kazada otomobil hurda yığınına döndü; 3 yaralı

  100 Karayolu Üçköprü Köyü mevkiinde iki aracın karıştığı trafik kazasında araçlardan biri hurda yığınına dönerken 3 kişi yaralandı.

 • 19.05.2023 19 May 11:08 İki aracın karıştığı kazada otomobil hurda yığınına döndü: 3 yaralı İki aracın karıştığı kazada otomobil hurda yığınına döndü: 3 yaralı

  İki aracın karıştığı kazada otomobil hurda yığınına döndü: 3 yaralı Düzce D-100 Karayolu Üçköprü Köyü mevkiinde iki aracın karıştığı trafik kazasında araçlardan biri hurda yığınına dönerken 3 kişi yaralandı.

 • 18.05.2023 18 May 13:38 Başkan Özlü '19 Mayıs ruhunu ancak çok çalışanlar diri tutacaktır' Başkan Özlü "19 Mayıs ruhunu ancak çok çalışanlar diri tutacaktır"

  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ülkemizin düşman işgaline karşı kurtuluş mücadelesinin başlatıldığı 19 Mayıs'ın yıldönümü, Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 • 17.05.2023 17 May 09:54 Başkan Bıyık, özel çocukların pikniğinde Başkan Bıyık, özel çocukların pikniğinde

  DÜZCE(İHA) – Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Başkanı Erdoğan Bıyık, Engelsiz Yaşam Pikniğine atılarak özel çocukların mutluluklarına ortak oldu.

 • 17.05.2023 17 May 09:28 Engelsiz yaşam pikniğinde buluştular Engelsiz yaşam pikniğinde buluştular

  Düzce Belediyesi, Engelliler Haftası münasebetiyle düzenlenen ve geleneksel hale getirilen Engelsiz Yaşam Pikniği ile özel bireylere unutulmaz bir gün yaşattı.

Advertisement