Son Dakika Haberleri: Ecem Karaağaç Kimdir? Ecem Karaağaç Kaç Yaşındadır?

Ecem Karaağaç Kimdir? Ecem Karaağaç Kaç Yaşındadır?

29 gün önce

Survivor öncesi kendisine enerji yüklemesi yapacağını söyleyen kişinin cinsel istismarına uğrayan Ecem Karaağaç kimdir? Kaç yaşındadır, nerelidir? İşte detaylar…

Survivor yarışmasına katılacağını sosyal medya üzerinden ilan eden Ecem Karaağaç'a bir takipçisi, "Sana enerji lazım. Tanıdığım biri var, sana enerji yüklerse birinci olursun" diye mesaj attı. Karaağaç, teklifi kabul edip kendisine tavsiye edilen kişiyle buluştu.

Sözde uzman kişi, enerji verme vaadiyle Ecem'le defalarca birlikte oldu. Yarışmaya katılan ve kısa süre sonra elenen Ecem Karaağaç, kandırıldığını anlayınca İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurdu. İstismar edildiğini söyleyen Ecem Karaağaç, o şahsın cezalandırılmasını istedi.

ECEM KARAAĞAÇ KİMDİR?

Ecem Karaağaç ismi Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasının dolu dizgin gittiği bu günlerde yine gündem oldu. Adını ilk olarak Göz6 yarışması ile duyduğumuz Ecem Karaağaç, sonrasında katıldığı Survivor 2018'e erken veda etmişti. Peki Ecem Karaağaç kimdir, kaç yaşındadır? Ecem Karaağaç nerelidir? İşte Ecem Karaağaç hakkında merak edilenler…

Ecem Karaağaç, 14 Temmuz 1991 tarihinde Bursa'da dünyaya geldi. Lise 3. Sınıfta Amerika'ya giden Karaağaç, Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden mezun oldu. Ecem Karaağaç, Futbol oynuyor, fitness ile uğraşıyor, boks yapıyor. 6 yaşından beri spor yapıyor. 7 yıl profesyonel olarak basketbol oynamış. Öncesinde 3 yıl profesyonel yüzücüymüş. Okçuluk ve binicilik yapıyor. Bunları da hobi olarak değil ileri düzeyde yapıyor.

Ecem Karaağaç, Göz6'nda finale kalmayı başaran üç kadın yarışmacıdan biriydi. Göz 6 yarışmasında Survivor için yarışan Karaağaç, Survivor biletini Berna Keklikler'e kaptırmıştı.

Haber Yayın Tarihi : 21.03.2019 04:15 

YORUMLAR


Ekrem İmamoğlu, Erdoğan'ın Twitter Paylaşımlarını Beğendi İmamoğlu, İBB Çalışanlarına Seslendi: Maaşı Alıp Hizmet Etmeyen Varsa İstifa Etsin Ortalığı Karıştıracak İddia: Tuba Babuna Kaçırıldı!